Mobilne The Division Resurgence – testy już jutro

The Division Resurgence

Moje ukochane The Division zmierza w kierunku, jakiego nie umiem zrozumieć. Jednocześnie, jak przystało na osobę z natury wspierającą i ufną, mam nadzieję, że urodzi się z tego coś, z czego będziemy mogli czerpać masę przyjemności. The Division Resurgence, jak nazywa się nadciągająca mobilna odsłona serii, startuje dzisiaj.

Jeżeli jesteście zainteresowani, możecie zgłosić się i liczyć na łut szczęścia. Ja zarejestrowałem się jeszcze przed testami alfa, choć jeszcze nie dostałem dostępu. Przy czym jeżeli mieliście okazję grać w alfę, powinniście mieć już dostęp i do fazy beta. Zwróćcie przy tym uwagę, że ta runda testów odbywa się tylko na urządzeniach z Androidem. Testy dotyczące iOS odbędą się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Obecna runda testów potrwa do 22 grudnia.

Niezależnie od tego, czy wolisz skoncentrować się na fabule, czy wziąć udział w aktywnościach otwartego Nowym Jorku, gra zapewni szereg rozrywek, tak jedno- jak i wielosobowych

Pojawi się tutaj moja najmniej lubiana część znana z gier, Strefa Mroku. To miejsce, w którym czekają na nas wyjątkowo groźni przeciwnicy, gdzie możemy znaleźć wyjątkowy sprzęt. Jednocześnie wystawiamy się na innych graczy, którzy mogą – i na pewno nie się nie zawahają – strzelić nam w plecy, by zabrać nasz ekwipunek.

Jeżeli macie trochę czasu, obejrzyjcie teraz zwiastun The Division Resurgence, który Ubisoft opublikował.

Gra ma zadebiutować jesienią przyszłego roku. Ubisoft obiecał nowy wątek fabularny, zróżnicowane klasy i wymagające wrogie frakcje.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top