Dead Space Remake na PC z prezentem na Steam

Isaac Clarke w pancerzu stojący na tle stacji kosmicznej. Dead Space Remake na PC

Dobrze więc, chcecie kupić Dead Space Remake na PC i zastanawiacie się, której platformy użyć, Steam czy Epic Games Store? No to mamy pewien argument za tym, by zdecydować się na wsparcie sklepu Valve.

Gdzie kupić Dead Space na PC?

Kupując grę przed premierą, otrzymacie drugą część, Dead Space 2, w gratisie. Całkiem miła oferta, prawda? Zastanawiam się tylko, jak gracze przeżyją szok, kiedy po ukończeniu pierwszej części z wszystkimi bajerami graficznymi, usprawnieniami, i całą resztą usprawnień przesiądą się na sequel, który ma już 12 lat.

Nie zrozumcie mnie źle, gra nadal trzyma się nieźle, a straszy równie mocno, co przed laty! Nie da się jednak zaprzeczyć, że wizualnie obie gry dzieli przepaść. Nadal nie wiadomo też, na ile wiernie remake będzie trzymał się historii i wydarzeń z oryginału. Ale hej, darowanej grze nie zagląda się w piksele, co nie?

Kiedy premiera Dead Space?

Premiera Dead Space jest już tuż, tuż. Gra zadebiutuje 27 stycznia 2023 roku i trzymam kciuki za jej sukces. Bardzo chciałbym, aby cała trylgia doczekała się nowych wersji, podobnie, jak ma to miejsce z serią Resident Evil. W końcu wszyscy najbardziej lubimy te piosenki, które już znamy. A Wy gdzie zamierzacie kupić swoją kopię Dead Space Remake na PC?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top