Demo Railbound – pierwsza aktualizacja

Railbound Demo Update

Niecały tydzień temu pisałem o tym, że demo Railbound pojawiło się na platformie Steam. Spędziłem w nim krótkie, ale za to bardzo przyjemne 40 minut. Miałem też w planach sprawdzić inne tytuły studia Afterburn, ale niestety jeszcze nie udało mi się za nie zabrać. Udało mi się natomiast wrócić do wersji demonstracyjnej logicznej gry o wagonikach. Powód jest prosty. Deweloper zdążył już zapoznać się z sugestiami graczy i niektóre z nich możemy już teraz sprawdzić.

Railbound Demo Update Screen 01

Demo Railbound i zmiany

Łatka wypuszczona 19 maja dodaje 9 poziomów, które wycisnęły z mojego mózgu siódme poty. Serio. Do tej pory głowa jeszcze nie przestała parować. Wprowadzono również kilka zmian typu “quality of life”, które podaję poniżej:

  • ulepszony samouczek
  • zmieniono kolor tuneli w drugim świecie, aby można je było lepiej rozróżnić
  • dodano strzałkę na zwrotnicach pokazującą kierunek poruszania się wagoniku
  • startowe pola wagoników pokazują, w którą stronę pojazd wystartuje
  • pomniejsze usprawnienia graficzne
  • zaktualizowano ankietę w menu głównym

Railbound Demo Update Screen 03

Spróbujcie Railbound

Niby mało tekstu w tym artykule i mogłem po prostu zaktualizować swój poprzedni wpis. Taki właśnie był mój początkowy plan, ale stwierdziłem, że być może na nowy więcej ludzi zwróci swoją uwagę. Steam jest pełen tytułów małych studiów i trudno jest się wybić prawdziwym perełkom. Ja uważam, że Railbound jest właśnie takim ukrytym skarbem, o którym nie mówi się zbyt dużo. Mam nadzieję, że moje wypociny, chociaż trochę pomogą mu wypłynąć na powierzchnię. Dlatego na koniec chciałbym Was prosić o dodanie gry do Listy Życzeń i ewentualnie wypróbowanie dema. Nawet jeżeli produkcje logiczne to nie jest Wasz chleb powszedni, warto w Railboud zagrać.

Railbound Demo Update Screen 02

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top