Destiny 2 Święto Utraconych – strachy, mechy i problemy

D2 Święto Utraconych Banner

Jak widać, nie tylko Fornite rozpoczął swoje Halloweenowe wydarzenie. Bungie również postanowiło przywołać duchy i wystartowało ze swoim eventem. Destiny 2 Święto Utraconych ruszyło 18 października i potrwa do 8 listopada. W tym czasie wszyscy Strażnicy mogą założyć przerażające maski i wybrać się na polowanie po liczne nagrody. Dodam jeszcze, że udział w tej przygodzie może wziąć każdy. Nieważne czy ma wersję darmową, czy płatną. W związku z tym nic nie stoi Wam na przeszkodzie, żeby rozpocząć poszukiwania.

Strażnicy transformacja

W zeszłym roku podczas Halloween nasze postacie mogły zamienić się w ryczące dinozaury. Tegoroczne kostiumy to, prawie że Transformersy. Przyznam, że prezentują się naprawdę okazale. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Bungie wybiera pancerze na październikowe zdarzenie. Kilka miesięcy wcześniej studio prezentuje dwa komplety zbroi i to społeczność decyduje, który z nich pojawi się w grze.

D2 Święto Utraconych Screen 01

Karta wydarzenia Destiny 2 Święto Utraconych

W zeszłym sezonie braliśmy udział w Przesileniu, podczas którego to właśnie karta wydarzenia służyła jako miejsce do odblokowywania wszystkich nagród. Święto Utraconych kontynuuje przedstawiony wtedy schemat i to właśnie na niej, gracze zdobędą nowe przedmioty kosmetyczne takie jak emotka, statek, egzotyczna obudowa Ducha i wiele, wiele innych. Dla wytrwałych czeka też nowy legendarny karabin snajperski Mechaniczna Makabra. Dla wielbicieli fizycznych przedmiotów twórcy przygotowali dwa gadżety: koszulkę Bezgłowych oraz przypinkę kolekcjonerską Widmowego Pisarza.

D2 Święto Utraconych Screen 02

Przerażające sektory

Nowością w tym roku jest nawiedzony sektor w Europejskiej Martwej Strefie. Zaszył się w nim Upiorny Kombinat, który postanowił odebrać Strażnikom ich zdobycze. Niczego niespodziewający się strażnicy ludzkości odkryją przerażającą playlistę nawiedzonych sektorów, która umożliwi im pokonywanie Bezgłowych zarówno w nowych, jak i powracających lokacjach.

D2 Święto Utraconych Screen 03

Strachy na lachy w Destiny 2 Święto Utraconych

Jeszcze nie miałem okazji wskoczyć do Destiny po ostatniej łatce. Słyszem, że kilka bugów przyczyniło się do ciężkiego startu. Na szczęście Bungie szybko się zreflektowało i wszystko zostało naprawione niewielkim patchem. W zeszłym roku nie udało mi się zagrać podczas Halloween, nad czym bardzo ubolewam. Mam nadzieję, że tym razem mi się uda i już niedługo będę latał po układzie słonecznym w stroju Autobota.

D2 Święto Utraconych Screen 04

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top