Fornite Koszmarów Czar 2022 – sezon strachu zawitał na Wyspę

Fornite Koszmarów Czar Banner

Ostatnio dużo mniej czasu spędzam w pogoni za Królewskim Zwycięstwem. Wiele prywatnych spraw i kilka innych tytułów zajmowało mój czas. Biegałem po Egipcie, chowałem ciała w Serial Cleaners i poznawałem kolejne plansze w Blaze in Space: Beat-a-Maze. Oczywiście to nie jest tak, że Battle Royale od Epic Games mi się przejadł. Wszystko kwestia priorytetów. Zresztą minął dopiero miesiąc, od kiedy wyspę zaczął pochłaniać Chrom, więc jeszcze zdążę nadrobić zaległości. Czterdziesty poziom Karnetu Bojowego już wbity, więc jestem na dobrej drodze do stówy. To wszystko nie zmienia jednak faktu, że nie mogłem sobie pozwolić na przegapienie corocznego wydarzenia związanego z Halloween. Fornite Koszmarów Czar powrócił, a ja postanowiłem napisać o nim kilka słów.

Stań się wilkołakiem

Gdy po raz pierwszy wylądujecie na Wyspie, proponuję unikać okolic zwiędniętego Drzewa Rzeczywistości. DJ Lyka rozstawiła się tam ze swoim grającym sprzętem i Ołtarzem Przemiany. Po wykonaniu przy nim odpowiedniej emotki otrzymujemy Pazury Wyjca, które obdarzają specjalnymi mocami. Węch Wilka pozwala na krótki czas zamienić się w prawdziwego łowcę i podświetla pobliskich przeciwników. Natomiast dzięki Cięciu oraz Powietrznemu Cięciu zmienimy swoje nowo nabyte szpony w śmiercionośną broń. Przekonałem się już o tym kilka razy na własnej wirtualnej skórze.

Fornite Koszmarów Czar Screen 01

Powrót Hordobicia

Tryb hordy to spora część większości wydarzeń Halloweenowych. Nic więc dziwnego, że i Fortnite Koszmarów Czar 2022 doczekał się swojej wersji. W poprzednich latach w rozgrywkach tego typu mogliśmy stawiać budowle. Tym razem Hordobicie pojawiło się w wariacji Bez Budowania. Życzę powodzenia w rozwalaniu zastępów potworów Szcześcianu bez możliwości postawienie sobie osłony. Warto też zaznaczyć, że tryb ten otrzyma własne wyzwania w okolicy pierwszego listopada i będzie dostępny do piętnastego dnia tego samego miesiąca.

Fornite Koszmarów Czar Screen 02

Więcej dodatków w Fornite Koszmarów Czar 2022

To jednak nie wszystko. Na wyspę zawitało kilka znanych z przeszłości przedmiotów. Cukierki dające różne zdolności oraz Wyrzutnia Dyń umiejscowione zostały w skrzyniach i nie tylko. Wiadomo również, że żadne wydarzenie nie może obejść się bez wyzwań. Ich ukończenie zagwarantuje nam całkiem niebrzydkie nagrody pod postacią przedmiotów kosmetycznych:

  • ukończenie 5 zadań odblokuje lotnię Koniec Wszystkiego
  • wykonanie 13 zadań pozwoli użyć plecaka Chromowa Klatka
  • zaliczenie 25 zadań da nam kilof Destruktor

Fornite Koszmarów Czar Screen 03

Zabawa do listopada

Fornite Koszmarów Czar 2022 zakończy się o godzinie 7:00 pierwszego listopada. Do tego czasu możemy spotkać nowego wroga w Straszliwych Skosach. Strona z etapami tworzonymi przez graczy będzie pełna strasznych lokacji. Wystarczy przejrzeć linijkę Strachy i Uciechy. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. W sklepie pojawiły się dwa nowe przerażające kostiumy i jestem pewien, że to jeszcze nie koniec. Wystarczy uważnie obejrzeć zwiastun i od razu wiadomo, kogo nam jeszcze Epic za niedługo przedstawi.

Fornite Koszmarów Czar Screen 04

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top