Devolver Digital 2022 – szaleństwo jak co roku

Devolver Digital 2022 Zwiastuny

Sam tytuł tegorocznej konferencji Devolver Digital to totalny absurd. No bo jak nie obśmiać się z takiej nazwy — Devolver Digital Marketing Countdown to Marketing. Zresztą tym, co śledzą wydarzenia organizowane przez to wydawnictwo/dewelopera chyba nie trzeba nic tłumaczyć. Sposób prowadzenia prezentacji może i jest trochę żenujący, ale mnie się bardzo podoba. Zresztą wystarczy obejrzeć zwiastun, żeby załapać, jaki jest ton eventów Devolverów. Na uwagę zasługuje też fakt, że większość osób, które w nich występują, są pracownikami firmy. Z mojej strony to tyle. Czas zaprosić Was do oglądania. Łapcie popcorn i rozsiądźcie się w fotelu. Miłego seansu. Szkoda, że taki krótki.

Devolver Digital 2022 – zwiastuny

Cult of the Lamb | August 11

Anger Foot | Coming 2023

Card Shark – Launch Trailer

The Plucky Squire | Coming 2023

Skate Story | Coming 2023

Podsumowanie Marketing Countdown to Marketing 2022

Trochę się późno zrobiło, więc krótko powiem, że lineup szalonego wydawcy wygląda obiecująco. Tytułów nie było dużo, bo zaledwie pięć, z czego jeden jest już dostępny do nabycia od kilku dni. Natomiast The Plucky Squire i Skate Story wyglądają niesamowicie. Ta pierwsze produkcja szczególnie mnie zaciekawiła. Anger Foot wygląda, jakby ktoś zmieszał Bullet Storm z Trainspotting. Istne szaleństwo. Mam nadzieję, że starczy mi czasu, żeby zagrać, chociaż w jedną z tych gier. Ciekaw jestem czy na wasze wishlisty wskoczył jakiś tytuł? Zapraszam do dzielenia się swoimi typami, bo jak wiadomo “Sharing is caring”. Nasz Twitter i Discord stoją otworem.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top