Boss Factory — stwórz postać przed premierą Saints Row!

Saints Row promo art logo

Serię Saints Row cechuje szaleństwo. Wszystkich, których nadjeżdżający pociąg wrażeń porwał jeszcze przed premierą, czeka miła niespodzianka. Otóż deweloperzy przygotowali kreator postaci dostępny dla każdego. Deep Silver i Volition tworząc aplikację Boss Factory, wzięli sobie za cel przeskoczenie wszystkiego, co można było przygotować w Saints Row do tej pory. Deweloperzy usunęli wszystkie przeszkody, dzięki czemu postać gracza może spełnić najbardziej szalone fantazje.

Boss Factory oprócz oczekiwanej gamy ubrań, fryzur i typów sylwetki pozwoli również po raz pierwszy na asymetryczną edycję twarzy. Wraz z ogromną ilością akcesoriów pozwoli to na stworzenie niepowtarzalnego Szefa. Wszystkiemu życia doda jeden z ośmiu typów głosów, którymi przemówi kreowany protagonista. Boss Factory nie pełni jedynie funkcji estetycznej. Postać, którą przygotujemy, będziemy mogli bez żadnych problemów przenieść do pełnoprawnej gry już po jej premierze. Pozwoli to wciągnąć się w wir wydarzeń szybko jak nigdy.

Społeczność i dodatkowa zawartość w Saints Row

Boss Factory jest nie tylko edytorem, ale również galerią. W centrum społeczności na SaintsRow.com można dzielić się swoimi dziełami. Jeśli kreatywność nie jest Twoją mocną stroną i tu deweloperzy mają dla Ciebie rozwiązanie. Boss Factory pozwala również na pobieranie projektów innych, więc najładniejsza, albo najbardziej absurdalna postać, jaką znajdziesz, może być w Twojej grze.

Rejestracja na stronie Saints Row to też prezenty. Każde połączone konto dostanie darmową broń w pełnej grze. Rakietnica Marshall pozwoli dodać odrobinę wybuchów, jeśli uznasz, że historia jest zbyt spokojna. Boss Factory dostępny jest na platformach Xbox, PlayStation oraz Epic Games Store.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top