Diablo 4 pojawi się już w 2023

Pograne - Diablo 4

Od pamiętnej zapowiedzi Diablo 4 minęło już przeszło 3 lata. Od tamtej pory studio Blizzard informowało nas o pracach nad grą za pośrednictwem serii „piekielne kwartalniki“. W których to opisywane były zmiany w drzewkach talentów czy też itemizacji w grze. Tym razem jednak studio poszlo o krok dalej, podając nam przybliżoną datę premiery Diablo 4, która to odbędzie się w 2023 roku. Żeby tego było mało, to poznaliśmy również piątą grywalną postać, a jest nią Nekromanta.

www.youtube.com/watch?v=4CdQ1xTMqVE

Jak wspomina CEO Blizzard Entertainment Mike Ybarra :

Nie możemy się doczekać, aż w przyszłym roku otworzymy wrota piekieł. Utalentowany zespół stojący za Diablo IV stawia rozgrywkę na pierwszym miejscu we wszystkim, co tworzy, i zbudował największą i najbardziej ambitną wizję Sanktuarium. Ten rozległy świat czerpie głęboko z mrocznej studni 25-letniej historii serii i został zaprojektowany na podstawie filozofii swobody wyboru. Oferując przygodę niepodobną do niczego, czego gracze Diablo doświadczyli wcześniej.

Wisienką na torcie okazał się zaprezentowany gameplay, w którym to mogliśmy zobaczyć poszczególne elementy gry. Na przykład PvP czy Endgame w otwartym świecie. Ten prezentuje się niemal idealnie. Dla przypomnienia wspomnę tutaj, że w D4 dostępna będzie pełna customizacja naszych postaci. Co pozwoli nam się z nimi utożsamić. Nie zabraknie również dungeonów, których do zwiedzenia będzie ponad 140. Te pozwolą nam zdobyć potrzebne nam przedmioty do walki z siłami Lilith. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że tytuł oferuje nam pełną dowolność w rozgrywce i tylko od nas będzie zależało, jaką ścieżkę wybierzemy. Nie pozostaje zatem nic innego, jak oczekiwać premiery Diablo 4 w 2023 roku. A jeśli jesteście spragnieni przygód, to możecie zapisać się do beta testów już dziś tutaj.

www.youtube.com/watch?v=PtFQlEwYrI4

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top