XBOX Showcase Extended 2022 – zakońzenie Summer Game Fest

XBOX Showcase Extended

Jeszcze do końca nie opadły emocje po niedzielnej konferencji Microsoftu i Bethesdy, a Wujek Phil ma dla nas kolejne przedstawienie czyli XBOX Showcase Extended 2022. Szczerze powiem, że jestem pełen podziwu dla Pana Spencera. Udało mu się wyprowadzić XBOXa z ciemnego miejsca na usta całego growego świata. Powiem więcej. Znam sporo ludzi niespecjalnie zainteresowanych graniem, a poważnie zaczynają się zastanawiać nad zakupem XBOX Series S. Wartość tego, co otrzymujemy wraz z wykupieniem usługi Game Pass, jest ogromna. Za około 50 złotych miesięcznie możemy się cieszyć nowościami, które u konkurencji kosztują naprawdę spore pieniądze.

XBOX Showcase – zwiastuny

Czas skończyć już wychwalanie Microsoftu i skupić się na tym, co zostało zaprezentowane podczas XBOX Showcase Extended 2022. Nie było tego, co prawda tak dużo, jak na wszystkich poprzednich konferencjach, więc tym razem polecam małą paczkę chipsów i szklaną butelkę soku Tymbark jako przekąski.

Valheim – Microsoft Store and Xbox Announcement Trailer

The Texas Chain Saw Massacre – Gameplay Trailer

Slime Rancher 2 Gameplay

Fall Guys ‘Spartan Showdown’ Trailer

ID@Xbox – Announce Trailer

S.T.A.L.K.E.R. 2 Dev Diary: Game Development During the War

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl Intro Trailer

Szybkie podsumowanie

Tym razem nie było żadnych fajerwerków. Znaczna część wydarzenia skupiła się na wywiadach z twórcami gier, które pokazane zostały podczas poprzedniego eventu. Uważam, że był to bardzo dobry pomysł. Microsoft najpierw zasypał nas trailerami, a dla tych, którzy chcieli poznać więcej szczegółów na temat ujawnionych produkcji, dodali dzisiejszy (14.06) pokaz. Powiem szczerze, że lubię, gdy deweloperzy mówią o swoich grach. Zawsze bije od nich pasja i miłość do swojego dzieła. Wzruszyłem się niezmiernie podczas filmu, który przygotowało studio GSC Game World. Przypomniał mi, że moje problemy to nic w porównaniu do tego, co przeżywają ludzie na Ukrainie. Dlatego na zakończenie chciałbym Wam życzyć, aby nadchodzące drugie półrocze 2022 i cały 2023 rok były bardziej pozytywne niż ostatnich kilka lat.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top