Discord i Xbox – najlepsi przyjaciele na zawsze od dziś!

Przynosimy doskonałe wieści dla graczy PCtowych i Xboxowych: Już wkrótce doczekamy się połączenia Discord i Xbox!

Już niedługo gracze korzystający z Discorda na PC będą mogli rozmawiać ze znajomymi, którzy grają na konsoli! Wszystko to dzięki integracji Discorda z aplikacją mobilną Xbox. Już od dawna czekaliśmy na te wieści i wygląda na to, że nasze prośby i apele zostały wysłuchane!

Jak to będzie działało?

Aby móc korzystać z tej opcji, konieczne będzie wykonanie kilku prostych kroków. Gdy już będziemy mieli dostęp do nowej funkcjonalności Discorda, trzeba będzie powiązać swoje konto Xbox z kontem Discord. Jeżeli już wcześniej połączyliśmy swoje konta, będziemy musieli zrobić to raz jeszcze, aby przyznać aplikacji nowe pozwolenia.

Discord Voice Xbox
Do szczęścia potrzebna będzie także aplikacja mobilna Xbox (dostępna na Androida i iOS). W Discordzie po wejściu na kanał głosowy pojawi nam się opcja transferu rozmowy do Xboxa. Po potwierdzeniu w aplikacji Xbox wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy do konsoli i… gotowe!
Discord Xbox

No dobra, ale od kiedy?

Członkowie programu Xbox Insider już dziś mogą testować nową funkcjonalność, a z czasem zostanie ona udostępniona również i pozostałym użytkownikom! Więcej szczegółów możecie poznać na oficjalnej stronie Discorda i Xboxa.

To co… w co zamierzacie zagrać ze swoimi znajomymi z innej platformy?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top