Destiny 2 – impreza z okazji Przesilenia

Destiny 2 Solstice

Strażnicy z całego świata mogą od 19 lipca do 9 sierpnia wziąć udział w wyjątkowych uroczystościach! W wieży rozpoczyna się Przesilenie, a Eva Levante urządza z tej okazji imprezę!

Biorąc udział w wydarzeniu Strażnicy mogą otrzymać odświeżony zestaw pancerza Przesilenia i nowy legendarny rewolwer stazy “Coś nowego”. Co śmielsi mogą również dołączyć do nowej aktywności “Oślepiające ognisko”, aby ulepszyć swój pancerz efektownym blaskiem.

W Eververse będzie dostępna nowa seria przedmiotów kosmetycznych o letniej tematyce. Będzie można także odebrać nową kartę wydarzenia, która umożliwi zdobycie darmowych nagród, a w konsekwencji jeszcze więcej przedmiotów kosmetycznych Przesilenia.

Gracze, którzy będą brali udział w wyzwaniach z wydarzenia, będą mogli zdobyć pieczęć Przesilenia. Zapewni im ona tytuł “Strażnika płomieni”, a także możliwość kupienia kolekcjonerskiej przypinki z tej okazji. A ci, którzy ukończą zadanie wprowadzające do Przesilenia, będą mogli dodatkowo kupić koszulkę Przesilenia 2022. Przedmioty te można odblokować przez program Nagród Bungie i można je zakupić w sklepie Bungie.

Jak widać, Strażnicy nie będą się nudzić i czeka ich wiele nowych wyzwań! Więc na co czekacie? Do boju, Strażnicy! I bawcie się dobrze!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top