Dzień Kobiet w Fortnite – Epic rozdaje darmowe przedmioty

Wszyscy wiedzą, że 8 marca to święto szczególne i tak naprawdę powinno być obchodzone codziennie. Co my byśmy zrobili bez mam, które nauczyły nas wiązać buty? Gdzie byśmy byli bez żon, które gotują nam pyszny rosół, kiedy jesteśmy chorzy? Być może trochę przesadzam, ale faktem jest, że nasze połówki i rodzicielki powinniśmy doceniać każdego dnia. Twórcy Fortnite zapewne też tak myślą i dlatego przygotowali kilka małych niespodzianek.

Fortntie

Przedmioty od serca

W związku z Dniem Kobiet Epic postanowił obdarować graczy toczących boje w ich flagowym tytule. Do zgarnięcia są trzy przedmioty i jedna muzyka, która może nam przygrywać podczas przeglądania sklepu czy dobierania pasujących dodatków do ulubionej skórki. Oczywiście cała czwórka jest dostępna za darmo i pozostanie w sklepie do 15 marca, do godziny 1:00. Osobiście wolałbym plecak albo lotnie, ale darowanej lamie nie zagląda się w zęby.

Fortnie

Tydzień …ko, ko… kur w Fortnite

Z dniem 8 marca pajęcza sieć poszła w odstawkę, a kolejne wyzwania zdominowały kurczaki. Tydzień Ptasiego Podstępu to już trzecia odsłona akcji mająca pomóc w nadrobieniu zaległości Karnetu Bojowego. Co prawda ja już swoje nazbierałem, ale wizja niezrobionych questów mnie przeraża. Poza tym, kto nie chciałby zapolować na łupokurczaka?
Poniżej możecie przeczytać jakie zadania na Was czekają w Tygodniu Ptasiego Podstępu:

  • Ślizgaj się bez przerwy przez 30m, trzymając kurczaka. (8000 PD)
  • Złap kurczaka w różnych meczach. (8000 PD)
  • Upoluj łupokurczaka lub wronę. (8000 PD)
  • Rzuć kurczaki. (8000 PD)
  • Przeleć z kurczakiem 20 m bez lądowania. (8000 PD)
  • Otwórz skarbiec, trzymając kurczaka. (8000 PD)
  • Odbijaj się na oponie, parasolu lub odbijaczu z pajęczyny 3 razy pod rząd, trzymając kurczaka. (8000 PD)

Do następnego razu

Powiem Wam, że ja już czuję nadchodzące zakończenie Odwrócenia. Co prawda licznika jak nie było, tak nie ma, ale mam przeczucie, że coś się stanie. Nie wiem co. Nie wiem gdzie, ale czuję to w swoim dawno złamanym i zrośniętym obojczyku. Jeżeli napis w lewym dolnym rogu Karnetu Bojowego mówi prawdę, to został nam tylko jeden update do kolejnego sezonu.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top