Elden Ring sprzedaje się świetnie i otrzymuje update

Elden Ring to niewątpliwie jeden z kandydatów do gry roku 2022

Ogłoszono, że Elden Ring to jedno z lepiej sprzedających się nowych IP w Europie. Jest to największa premiera od czasu The Division 2 od Ubisoftu oraz Call of Duty: Vanguard. Najwięcej graczy jest na komputerach osobistych, około 44 procent graczy, za nim jest PS5 oraz konsole starszej generacji.

Elden Ring 12 milionów

Do tej pory rozeszło się 12 milionów egzemplarzy. Wynik jest bardzo imponujący, przypomnę tylko, że osiągnięcie sprzedaży na poziomie 10 milionów zajęło Dark Souls 3, aż 4 lata. Elden Ring ukazało się 25 lutego 2022 roku na PC, Playstation 4 oraz 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Wcielamy się w role Zmatowieńca, który przemierzając wielki otwarty świat, musi przywrócić harmonię w tzw. Królestwie Pomiędzy.

Patch 1.03 – czas na zmiany

Warto wspomnieć, że omawiany tytuł doczekał się nowej łatki. Ta skupia się na eliminacji błędów, balansie rozgrywki, a także zmianach związanych z NPC. Część postaci ma nowe dialogi, a jedna z nich po raz pierwszy pojawi się w ogóle w grze. Niektóre bronie oraz umiejętności również doczekały się modyfikacji i pewnie z tego powodu część osób nie będzie zadowolona. Pełną listę tego, co zawiera aktualizacja, znajdziecie tutaj.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top