Elden Ring trafił już do 25 milionów graczy!

Dodatek do Elden Ring

Wczoraj w serwisie X (dawny Twitter) na koncie Elden Ring pojawił się wpis celebrujący nowy, istotny kamień milowy. Produkcja FromSoftware trafiła do ponad 25 milionów graczy, co jest absolutnym rekordem dla jakiejkolwiek gry japońskiego studia.

Kamień milowy Elden Ring – 25 milionów sprzedanych kopii gry

To wynik godny pozazdroszczenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę bycie tytułem z serii słynącej z poziomu trudności. Wygląda na to, że w ciągu ostatnich lat grono fanów gatunku mocno się rozszerzyło. “Przeszliśmy razem długą drogę. Jesteśmy zawsze wdzięczni za Waszą pasję i wsparcie“, napisano w poście z grafiką zawierającą informację.

Nie ma wątpliwości, że wiatru w skrzydła sprzedaży dodało nadchodzące DLC pod tytułem Shadow of the Erdtree. Mimo wszystko Elden Ring utrzymuje wysoki poziom zainteresowania, gdyż po roku od premiery sprzedało się ponad 13 milionów kopii gry, a wynik 25 milionów udało się przebić dwa lata po premierze. Jeśli jesteście ciekawi, jakie oczekiwania mają niektórzy członkowie ekipy Pograne co do nadchodzącego dodatku, możecie się zapoznać z nimi tutaj. Recenzję Spiriego podstawowej gry z kolei możecie przeczytać pod tym adresem.

DLC Shadow od the Erdtree zadebiutuje już niebawem, 21 czerwca 2024 roku. Sam dodatek kosztuje 169 złotych, natomiast możliwe jest także kupienie wersji zawierającej zarówno podstawową grę, jak i DLC w pakiecie za 329 złotych.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top