Everspace 2 – kolejna syta aktualizacja jest już dostępna

Nowej zawartości jest tak dużo, że z pewnością dacie się namówić na powrót. Na wstępie warto dodać, że od teraz zagracie po polsku.

Wiedzieliśmy, że ROCKFISH Games ma poważne plany względem rozwoju Everspace 2. Deweloperzy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że w tym roku do gry trafią trzy duże aktualizacje. Pierwsza z nich, zatytułowana Stinger’s Debut, jest już dostępna i trzeba przyznać, że oferuje całkiem sporo nowości. Jeśli więc znudziliście się dotychczasową wersją lub dopiero planujecie zakupić Everspace 2, to warto zerknąć na listę zmian. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem, prezentującym najważniejsze z nich.

W ręce graczy oddana została nowa klasa statków – Stinger. Ma być ona idealna dla osób preferujących zwinne, stawiające głównie na ofensywę, lekkie myśliwce. Swoje bojowe umiejętności będziecie mogli przetestować w starciach z nową wrogą subfrakcją – Okkar Prime. Maszyny znajdujące się w ich szeregach zobaczycie poniżej.

„Chociaż Stinger’s Debut nie oferuje graczowi nowego systemu gwiazd – jak to miało miejsce w poprzednich aktualizacjach, to nowe funkcje i znaczące zmiany poprawiają jakość całości doświadczenia, szczególnie kiedy rozpoczyna się nową grę” – powiedział Michael Schade, CEO ROCKFISH Games.

Warto zaznaczyć, że ulepszeń doczekał się również mechanizm modernizacji i usprawniania broni. Ponadto poprawiono system zbierania zasobów, a także dodano nowe elementy wyposażenia. Nowinek można wyglądać też w treściach fabularnych. Z pewnością nie zabraknie więc kolejnych, testujących wasze zdolności, wyzwań. W aktualizacji Stinger’s Debut zaimplementowano odmieniony interfejs użytkownika oraz wsparcie (lokalizacja w formie napisów) dla nowych języków, w tym polskiego.

Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem Everspace 2, to zachęcam do pobrania darmowego demo, które znajdziecie tutaj.

Na koniec przypomnijmy, że gra zadebiutowała na rynku w styczniu ubiegłego roku i jest dostępna w ramach wczesnego dostępu w sklepach Steam, GOG i Microsoft Store. Premiera pełnej wersji planowana jest na przyszły rok, a produkcja docelowo trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Avatar photo
Gram więcej niż przewidują normy, konwencje i granice dobrego smaku. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, czemu daję upust w recenzjach. Gotów do zmierzenia się z każdym tytułem, niezależnie od gatunku, wieku czy klasy. Najbliżej giereczkowego serca trzymam jednak gry niezależne, spośród których staram się wyławiać ukryte perełki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top