City of Brass i Total War: Warhammer za darmo w Epic Games Store

Total War Warhammer za darmo - grafika główna

Wystarczy wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje City of Brass i Total War: Warhammer za darmo w Epic Games Store. Chyba trudno o większy gatunkowy rozstrzał – w końcu do czynienia mamy tu z dynamicznym “rogalikiem” oraz epickich rozmiarów strategią czasu rzeczywistego – ale dzięki temu większa liczba graczy znajdzie w obecnej ofercie Epica coś dla siebie. No i jest to też świetna okazja, by poszerzyć swoje horyzonty!

City of Brass


Jeżeli klimaty nordyckie zdążyły wam się już przejeść, to warto rzucić okiem na City of Brass, które zabierze was w kompletnie innym kierunku – zarówno kulturowym, jak i geograficznym. Choć pozornie to kolejny “rogal”, to unikalny, inspirowany “Księgami tysiąca i jednej nocy” setting czyni go naprawdę smakowitym kąskiem. Zwłaszcza, kiedy dodać do tego dynamiczną i wymagającą rozgrywkę w konwencji pierwszoosobowego slashera. City of Brass zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 69% na OpenCritic.

Total War: Warhammer


Kultowe strategie od The Creative Assembly oraz fantastyczny świat Warhammera wydają się być dla siebie stworzone i aż dziw bierze, że na powstanie tego typu gry przyszło nam czekać tak długo. Jeżeli zawsze chcieliście wcielić się w rolę generała potężnej machiny wojennej, ale historyczne realia naszego świata wydają wam się zbyt nudne, to zdecydowanie tytuł dla was. Należy jednak pamiętać, że fabularnie jest to dopiero pierwsza część trylogii. Total War: Warhammer zadebiutował w 2016 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 89% na OpenCritic.

City of Brass i Total War: Warhammer za darmo odebrać można będzie do 7 kwietnia do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje – Rogue Legacy i The Vanishing of Ethan Carter.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top