Fall Guys Sezon 3: Tajemnice Głębin już nadszedł!

Fall Guys Sezon 3

Taki kosmos to jednak potrafi być wyczerpujący. Dlatego kochane fasoli postanowiły wrócić na ziemię i odpocząć… pod wodą. Od 22 listopada rusza 3 sezon gry Fall Guys o nazwie Tajemnice Głębin. W nim fasolki będą odkrywać tajemnice starożytnego, podwodnego miasta.

Fall Guys Sezon 3: Tajemnice Głębin – co na nas czeka?

Na graczy czeka pięć zupełnie nowych rund! Wybuchowa Atlantyda, Rącze obręczowisko, Puzzlowa Ścieżka, Prędki Ślizg i Krakenowy Slam oferują nowe wyzwania!

Czasowo ograniczone wydarzenie “Bierzmy się za Krakena” postawi na naszej drodze nowe przeszkody, a także da okazję na opanowanie nowego ruchu Dive Slide. No i, oczywiście, pozwoli odblokować mnóstwo gadżetów!

A skoro nowy sezon, to i nowa przepustka sezonowa! To ponad 100 poziomów z morskimi strojami, emotkami i cieszynkami. Wielu zapewne ucieszą nawiązania do SpongeBoba, Dovahkiina, czy też Ultramana!

No to do roboty, fasolki! Jeżeli jesteście ciekawi, jakie tajemnice kryje kolejny sezon, więcej szczegółów możecie doczytać na oficjalnym blogu Fall Guys!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top