Już niedługo odbędą się finały Overwatch League

OWL

W nocy z 25 na 26 września odbędą się finały Overwatch League, a co za tym idzie, odbędzie się również godzinny preshow. Ujrzymy na nim efekty prac nad balansem rozgrywki oraz reworkiem dwóch popularnych postaci, takich jak Sombra czy Bastion. Gruntownych zmian doczeka się również sam system kompozycji drużyn w trybach rankingowych nadchodzącego sequelu. Niestety godzina rozpoczęcia transmisji nie jest dla nas przychylna, ponieważ zaczyna się ona o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego. Sam preshow rozpoczyna się o 2:00.

Overwatch Sombra

Sombra oraz Bastion dotychczas przechodzili drobne zmiany, ale nie można tutaj powiedzieć, że były one gruntowne. O samym Bastionie już co nieco wiemy. Na przykład podczas trybu wartownika otrzyma on możliwość poruszania się, ale jego prędkość wówczas zostanie zredukowana. W przypadku Sombry jej umiejętność hackowania zostanie zmieniona, która obecnie bardzo irytuje jej adwersarzy za sprawą zablokowanych umiejętności. W przypadku hackerki dokładnych zmian jeszcze nie znamy.

Overwatch Bastion

Jak zapewne wiecie, w kontynuacji Overwatch będą zmiany w wielkości drużyn oraz ich kompozycji. Dotychczas mielismy 2 tanków na 6-osobowy team. W drugiej odsłonie gry drużyny będą 5-osobowe, a rola tanka stanie się bardziej wszechstronna. Ci bohaterowie, którzy bazowali na osłonach, otrzymają buff do obrażeń. Natomiast ci, którzy szarżowali i inicjowali walkę, otrzymają buff do przeżywalności.

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top