World of Warcraft Esports prezentuje: Xy’mox’s Charity Cache oraz Solo Shuffle Showdown

World of Warcraft

Premirea dodatku do World of Warcraft, Dragonflight, już coraz bliżej. Z tej okazji zespół WoW Esports ogłasza dwa nowe wydarzenia. Nagrodą w obu jest 100 000 dolarów!

Xy’mox’s Charity Cache

Dwie najlepsze gildie w WoW zmierzą się ze sobą, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne. Pieniądze mogą dostać organizacje AbleGamers (która zwalcza skutki izolacji społecznej dla graczy z niepełnosprawnościami) oraz Direct Relief (która zwiększa dostęp do lekarstw i pomocy medycznej dostarczając lekarzom i pielęgniarkom zasoby medyczne). 10 i 11 września gildie Echo oraz Team Liquid odwiedzą Castle Nathria oraz Sepulcher of the First Ones, a ich zmagania będzie można oglądać na YouTube i na Twitchu.

Każda z gildii ma za zadanie pokonać wybranych bossów tak szybko, jak się da. Im lepszy wynik, tym większą część z puli 100 000 dolarów zdobędą dla swojej organizacji. Ale będzie kilka przygotowanych wcześniej niespodzianek:

  • Zamiast standardowej rotacji mocy z puli Fated Power, wszyscy bossowie będą mieli aktywne przynajmniej dwie moce na raz.
  • Każdy raid będzie miał dwa punkty kontrolne, każdy z których zdeponuje część kwoty dla organizacji charytatywnej. Gildia, która dotrze do punktu pierwsza otrzyma wyższą kwotę.
  • Gildia, która pierwsza osiągnie punkt kontrolny zmierzy się z dodatkowym modyfikatorem Fated Course.

Solo Shuffle Showdown w World of Warcraft

Zanim tryb Solo Shuffle otrzyma tryb rankingowy w Dragonflight, WoW Esports przygotowało Solo Shuffle Showdown. To pierwszy taki event w formie rywalizacji! Turniej potrwa trzy dni, gdzie wybrani gracze z EU i NA zmierzą się ze sobą w walce. Pula nagród wynosi 100 000 dolarów! Ich zmagania będzie można oglądać na YouTube i na Twitchu.

23 września (EU) i 24 (NA), 36 graczy z każdego regionnu rozegra trzy mecze, podzieleni będą w sześć grup po sześcioro graczy. Najlepsza dwunastka awansuje do finału 25 września, gdzie każdy gracz rozegra dwie kolejne gry. Po nich szóstka najlepszych rozegra jeden mecz, a dwoje zwycięzców (healer oraz DPS) otrzyma korony.

Biorący udział gracze będą wybrani z mieszanki biorącej udział w Arena World Championships, rankingowych drabinek PvP oraz członków społeczności PvP.

Wygląda na to, że dla fanów World of Warcraft szykują się naprawdę ciekawe widowiska!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top