Fortnite – Inwazja na horyzoncie

fornite 8 sezon

Wielkimi krokami zbliża się 8 sezon drugiego aktu trybu Battle Royale w Fortnite. Data rozpoczęcia następnego rozdziału wydarzeń na wyspie to 12 września. Oznacza to, że ci, co zaspali i nie dokończyli jeszcze karnetu bojowego, mają około 3 tygodni na nadrobienie zaległości.

Na szczęście Epic pamięta o zapracowanych i zapominalskich graczach. Pod koniec każdego sezonu prezentuje jakiś sposób w znacznym stopniu ułatwiający osiągnięcie 100 poziomu przepustki. Tak też jest i tym razem. Aktualizacja 17.40 wprowadziła Dzikie Tygodnie. Pierwszy z nich nosi nazwę Podstępnego Tygodnia.

Fortnite 8 Sezon: Snajperka

Fortnite – Podstępny Tydzień: Zadania Legendarne

Podstępni kosmici, którzy najechali wyspę, podmienili część broni na wersję z tłumikiem. Każdy, pistolet, karabin czy snajperka o rzadkości epickiej lub wyższej pozwalają na ciche ataki z krzaków, dachów albo innych miejsc nadających się na kryjówkę. Najeźdźcy zaczęli również produkować więcej Rekwizytorów, które dają możliwość zmiany w różne przedmioty. Jeden klik i jesteś lodówką bądź wazonem pełnym ślicznych słoneczników. Wystarczy tylko odpowiednio się zaczaić z gotową do strzału strzelbą i Królewskie Zwycięstwo murowane.

Fortnite 8 Sezon: Bronie

Oczywiście Podstępny Tydzień posiada też odpowiednie legendarne zadania, które idealnie wpasowują się w jego motyw:

  • Zadaj 1000 obrażeń broniami z tłumikiem – 20000 PD
  • Zadaj 5000 obrażeń broniami z tłumikiem – 30000 PD
  • Zadaj 20000 obrażeń broniami z tłumikiem – 50000 PD

Następny tydzień rozpocznie się już w czwartek 26 sierpnia, więc na wykonanie powyższych zadań zostało niewiele czasu. Powodzenia.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top