Fortnite łatka 19.10 – ta o wieżach i dinozaurach

Fortnite

Fortnite rozrasta się po raz kolejny. Śnieg i lód, którym pokryta była wyspa na początku trzeciego rozdziału, powoli zaczyna się roztapiać. Jakie tajemnice ukryte były pod warstwą zmarzliny? Co planuje Urojony Reżim? Czy karabin szturmowy MK-Siedem zadaje mniej obrażeń niż wcześniej? Odpowiedź na te i inne pytania, możecie przeczytać poniżej.

Wykrzywione Wieże

Wykrzywione Wieże 2.0

Tam, gdzie jeszcze niedawno teren pokryty był ogromnymi śnieżnymi górami, spod których wystawały wielkie lodowe bloki, pojawiła się dobrze znana weteranom lokacja. Wykrzywione Wieże już dawno temu zostały zniszczone przez różnego rodzaju kataklizmy, które w ciągu kilku lat nawiedziły wyspę Fortnite. Kto by pomyślał, że po drugiej stronie płaskiego terenu powstała ich kopia. Nie jest to co prawda odwzorowanie jeden do jednego, ale nie ma się czemu dziwić. W końcu epicki battle royale przeszedł wiele zmian od czasu pierwszego rozdziału. Chwilowo unikam jednak lądowania pośród nowych budynków, ponieważ jest to ewidentnie teren dla starych wyjadaczy. Poczekam, aż im się znudzi zabijanie takich noobów jak ja.

Tilted Towers

Klombo atakują Fortnite

Być może użycie słowa atakują, jest nie na miejscu, ale podobał mi się taki tytuł paragrafu. Klombo to sympatyczne, ogromne stwory, które przemierzają beztrosko nasz plac boju. Przy okazji rozwalają wszystko, co im stanie na drodze i pożerają porozrzucane wszędzie przedmioty. Wystarczy jednak rzucić takiej bestii klombowoc pod nogi i zaraz wystrzeli z siebie jakiś ciekawy ekwipunek. Możemy też wskoczyć na plecy takiego kolosa, rozsiąść się wygodnie i podziwiać widoki. Otwór na czubku ich głowy służy również jako wyrzutnia, więc można go użyć do szybkiego przemieszczenia. Przestrzegam tylko przed próbą zaatakowania Klombo. Nie dość, że wpada w szał, to jeszcze poszczególne pociski zadają mu tylko jedno obrażenie.

Fortnite Klombo

Urojony Reżim powraca

Już od pewnego czasu na mapie można dostrzec pkilka miejsc, w których mieszkańcy drugiej strony przewiercili się przez powłokę ziemi. Trzy bazy Urojonego Reżimu z każdym kolejnym tygodniem robią się coraz większe. Tym razem rozstawione w nich zostały specjalne skanery, które po uruchomieniu zaznaczają mam wszystkie żywe cele w pobliżu. Bardzo wygodny sposób na odnalezienie poukrywanych w krzakach “kamperów”.

Urojony Reżim

Nerfy w Fortnite

Czas na kilka informacji o nerfach i nie mówię, tu o szalenie popularnych pistoletach produkowanych przez Hasbro. Kilka z moich ulubionych broni już od zeszłego tygodnia zadaje mniej obrażeń. Do tej grupy zalicza się oczywiście karabin szturmowy MK-Siedem oraz SMG. Na szczęście są też pukawki, które zostały trochę podrasowane. Strzelba przeładowuje się teraz o wiele szybciej.

Fortnite MK-7

Miesiąc za nami

Minął niewiele ponad miesiąc od początku Odwrócenia. W tym czasie pojawiło się wiele nowości i powróciło kilka dobrze znanych przedmiotów. Bardzo cieszy mnie, że Epic znalazł sposób na wprowadzenie tak częstych zmian. Chyba, żadne inne studio posiadające w swoim portfolio grę usługę, nie radzi sobie tak dobrze, jak oni.
Do końca sezonu zostały jeszcze dwa miesiące, więc jest jeszcze sporo czasu do nabicia pełnego Karnetu Bojowego. Zapraszam do przeczytania kilku krótkich porad o tym, jak szybko można ten poziom uzyskać. Chętnych zachęcam do podzielenia się swoja ulubioną skórką lub własną wariacją na naszym kanale Discord, lub pod wpisem na Twitterze. Do zobaczenia na wyspie.

Fortnite SMG

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top