Game Pass – listopad 2023 cz. 2

Tokyo Game Show - Xbox

Już wiemy, co znajdziemy w usłudze Game Pass w listopadzie. Przed nami tylko trzy tytuły, ale myślę, że na pewno znajdzą się gracze, których te gry ucieszą. Zwłaszcza, że jeden z nich oparty jest o dość głośną książkę i filmy, a drugi z kolei to spin-off kultowej serii gier. Zatem bez zbędnego zwlekania, zapraszam, sprawdźcie, co niedługo trafi do Game Passa!

Game Pass w listopadzie: Dune: Spice Wars, Persona 5 Tactica oraz Rollerdrome.

Game Pass w listopadzie:

Persona 5 Tactica (chmura, konsole i PC) – 17 listopada

Premiera w Game Passie! Po dziwnym incydencie Phantom Thieves znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie, dopóki tajemniczy rewolucjonista nie uratuje ich i nie zaoferuje układu w zamian za ich pomoc. Zbierz gwiazdorską drużynę bohaterów w zupełnie nowej historii w tej ekscytującej przygodzie bojowej osadzonej w kultowym uniwersum Persona!

Persona 5 Tactica ocena z Open Critic. Ocena Strong, 79 Top Critic Average, 73% Critics Recommend

Dune: Spice Wars (chmura i konsole) – 28 listopada!

Dostępna już teraz w usłudze PC Game Pass, a wkrótce także na konsolach Xbox i w usłudze Cloud Gaming (Beta)! Gra strategiczna czasu rzeczywistego 4X od twórców uznanego przez krytyków Northgard. Osadzona w przełomowym uniwersum Dune Franka Herberta, musisz poprowadzić swoją frakcję i walczyć o kontrolę i dominację nad surową pustynną planetą Arrakis.

Dune Spice Wars na OpenCritic. Ocena Strong, 77 Top Critic Average, 63% Critics Recommend

Rollerdrome (chmura, PC i Xbox Series X|S) – 28 listopada

Witamy w 2030 roku. W świecie, w którym rządzą korporacje, a granice między rzeczywistością a spektaklem zacierają się, opinia publiczna jest rozpraszana przez nowy, brutalny sport – Rollerdrome. Doświadcz pompującej adrenalinę, trzecioosobowej strzelanki akcji, która łączy wysokooktanową walkę z mechaniką sztuczek. Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać mistrzem?

Rollerdrome na OpenCritic. Ocena Strong. Top Critic Average 80. 77% Critics Recommend.

Aktualizacje do gier w usłudze Game Pass w październiku

  • Grounded: Make It and Break It Update – już dostępne!
  • Microsoft Flight Simulator World Update XV: Nordics & Greenland – już dostępne!
  • Valorant: Time to Duel or Die with Agent Iso in Episode_07 // Act III – już dostępne!

Te gry znikną z usługi Xbox Game Pass w listopadzie, więc spieszcie się!

  • Anvil (chmura, konsole i PC)
  • Battlefield 1943 (konsole) EA Play
  • Battlefield: Bad Company (konsole) EA Play
  • Battlefield: Bad Company 2 (konsole i PC) EA Play
  • Disc Room (chmura, konsole i PC)
  • Eastward (chmura, konsole i PC)
  • Grid (konsole) EA Play

Zatem choć mamy tylko trzy gry w tej połowie miesiąca, wszystkie są wysokiej jakości i zbierają wysokie oceny! Znaleźliście tutaj coś dla siebie? Game Pass w listopadzie niestety traci kolejne gry, więc warto się pospieszyć i sprawdzić GRID czy też nadrobić zaległości i sprawdzić klasyczne Bad Company!

Game Pass Ultimate (PC + XBOX)Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top