Namco Bandai ujawniło ostatnią postać w Tekken 8! Oto Reina!

Nowa postać dla Tekken 8 Reina

Namco Bandai zaprezentowało nam oficjalnie ostatniego wojownika w nadchodzącej grze Tekken 8. W ten oto sposób znamy już wszystkie 32 postaci w podstawowym rosterze.

Reina na fotelu
Majestatyczna i charyzmatyczna! Jaką rolę Reina odegra w Tekken 8?

Kim zatem jest Reina?

Jak przedstawia nam reżyser gry Kohei Ikeda, Reina to postać, która została zaprojektowana już dekadę temu na potrzeby innych części Tekken. Z zaprezentowanej zapowiedzi możemy się domyślać, że jest to postać japońskiego pochodzenia. Będzie miała bardzo istotną rolę do zagrania w historii tej gry. Reżyser opisuje Reinę jako „czarującą”, od której bije „charyzmatyczne zło”. Przejawia się to nie tylko w stylu walki, ale również w jej wyglądzie.

Byle do premiery

W tym momencie już mam naprawdę wielki dylemat, ostatecznie do gry trafiło kilka nowych postaci, które emanują epickością. Zdecydowanie najnowsza odsłona tej kultowej serii przyniesie dla mnie wiele niezapomnianych godzin grania. Premiera Tekken 8 zapowiedziana jest na 26 stycznia 2024 roku, a tymczasem zapraszam was do obejrzenia materiału na temat najnowszej bohaterki, jaką jest Reina.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top