Game Pass – maj 2023 cz. 2

Dwie konsole Xbox, logo Xbox Gamę Pass oraz mnóstwo postaci z gier, w które można zagrać posiadając ten pakiet.

Znamy już kolejną porcję gier, jaka w najbliższych dniach będzie dostępna w usłudze Game Pass w maju. Przepraszam za nieco opóźnioną publikację, tak to czasem bywa, że życie prywatne nieco koliduje z pasjami. Tym razem dostaniemy jeden głośny tytuł w akompaniamencie zestawu nieco mniejszych perełek. Dlatego zapraszam do listy poniżej, zapoznajcie się z tym, co Game Pass da nam w najbliższym czasie!

Oferta gier z usługi Xbox Game Pass w maju. FIFA23, Massive Chalice, Railway Empire 2, Casette Beasts, Ghostlore, Chocory A Colorful Tale, Planet of Lana, Eastern Exorcist

Dostępne gry w Xbox Game Pass w maju

FIFA 23 (konsole i PC) EA Play – już dostępne!

Najpopularniejsze wydanie piłki kopanej na świecie jest już dostępne w ramach abonamentu Game Pass za pośrednictwem EA Play. Doświadczcie jeszcze większej dozy realizmu dzięki technologii HyperMotion2. Można też docenić dodanie kobiecych klubów piłkarskich i całej masy nowych treści.

Eastern Exorcist (konsole i PC) – już dostępne!

Fikcyjny świat wschodu został napadnięty przez drapieżne, demoniczne potwory. Wcielcie się w uzdolnionego egzorcystę i wywalczcie sobie drogę przez brutalny świat, a także doświadczcie nieprzewidzianych starć złożonych istot.

Ghostlore (konsole) – już dostępne

Ghostlore to “eastpunkowy” action RPG, w którym walczycie z potworami pochodzącymi z południowo-wschodnio-azjatyckiego folkloru. Inspirowana takimi klasykami jak Diablo 2 czy Titan Quest oferuje szczegółowy system dostosowywania postaci i przedmiotów, proceduralnie generowane mapy i estetykę lat 90-tych.

Casette Beasts (konsole) – 25 maja

Gra dopiero co trafiła do Game Passa, a teraz zmierza także i na konsole Xbox. Zabierzcie swój odtwarzacz kaset i wciśnijcie Play! Zbierajcie niesamowite potwory, których użyjecie w turowych bitwach podczas Waszej przygody w tym RPG z otwartym światem. Przygotujcie się na niesamowite klimaty retro z unikalnymi innowacjami w gatunku.

Planet of Lana (konsole i PC) – 23 maja

Premiera w Game Passie W tej kinowej przygodzie z zagadkami Lana i jej towarzysz Mui wyruszają na podróż pełną odkryć, która zaprowadzi ich do dziwnego i magicznego świata, które zwą domem.

Massive Chalice (chmura i konsole) – 25 maja

To taktyczna gra strategiczna, w której jako Nieśmiertelny Władca narodu rozkazujemy herosom, zawiązujemy heroiczne mariaże w celu wzmocnienia swojej dynastii i walczymy z tajemniczym wrogiem znanym tylko jako Cadence w trwającej 300 lat wojnie.

Railway Empire 2 (chmura, konsole i PC) – 25 maja

Premiera w Game Passie Wszyscy na pokład pociągu w stronę bogactwa i sławy! Rozrastajcie swoją firmę w największą taką na kontynencie i zwyciężajcie przeciwników sprytem łącząc miasta i firmy w rosnącej bez końca sieci kolei, mostów i tuneli.

Chicory: A Colorful Tale (konsole i PC) – 30 maja

Przygodówka w świecie kolorowanek, gdzie możecie narysować wszystko. Użyjcie swoich malarskich mocy, aby odwiedzać nowe miejsca, rozwiązywać zagadki, pomagać przyjaciołom i zmieniać świat!

Aktualizacje go gier

  • Sea of Thieves: The Hoarder’s Hunt – już dostępne!
  • Age of Empires II: Definitive Edition – Return to Rome – już dostępne!

Korzyści Xbox Game Pass Ultimate

  • FIFA 23 Ultimate Team Pack
  • Smite x Vshojo Starter Pack

Te gry znikną 31 maja z Game Passa, więc spieszcie się!

  • Europa Universalis (PC)
  • Evil Genius 2: World Domination (chmura, konsole i PC)
  • FIFA 21 (Console and PC)
  • Floppy Knights (chmura, konsole i PC)
  • Lawn Mowing Simulator (chmura, konsole i PC)

Game Pass w maju to garść ciekawych tytułów mniejszego kalibru. Oczywiście, wielu graczy na pewno ucieszy się z dostępu do najnowszej odsłony piłkarskiej legendy FIFA23, natomiast sam najbardziej ostrzę zęby na Massive Chalice. A Wy, którą z gier planujecie sprawdzić w pierwszej kolejności?

Zakup abonamentu Game Pass (PC + XBOX)


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top