Gamedec: Definitive Edition ukaże się już niebawem. Twórcy szykują nowości

Do gry zawita sporo nowej zawartości, a aktualizacja będzie darmowa.

Jeśli Gamedec – produkcja autorstwa rodzimego Anshar Studios – przypadła Wam do gustu, to mamy dobre informacje. Już 29 września gra ukaże się w wydaniu Gamedec: Definitive Edition. Jak zdradzają twórcy, nowa edycja zostanie wzbogacona o dodatkową zawartość, a dla posiadaczy podstawowej wersji aktualizacja będzie zupełnie darmowa.

Gamedec: Definitive Edition łączy siły z Seven: The Days Long Gone

Największą nowością będzie wprowadzenie zupełnie nowego świata, inspirowanego inną polską produkcją – Seven: The Days Long Gone. Należy się więc spodziewać mrocznego, brutalnego wymiaru o cyberpunkowym charakterze. Oczywiście, wraz z aktualizacją, do gry zawitają mniejsze zmiany, w tym nowi bohaterowie i sprawy do rozwiązania.

Warto zaznaczyć, że na Nintendo Switch wspomniana aktualizacja ukaże się nieco później. Twórcy nie podali jeszcze jednak konkretnej daty.

Gamedec: Definitive Edition może być dobrym powodem, by ponownie przeżyć historię przygotowaną przez Anshar Studios. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem gry, przypominamy, że chociażby za pośrednictwem Steam możecie przetestować jej darmowe demo. Zachęcamy również do zapoznania się z przygotowanymi przez nas recenzjami, które z pewnością przybliżą Wam, jaką produkcją jest Gamedec.

Gamedec – recenzja, czyli izometryczne rpg w świecie cyberpunka na podstawie książki o tym samym tytule

Gamedec (Switch) – recenzja. Odkryj tajemnice wirtualnego świata

Avatar photo
Gram więcej niż przewidują normy, konwencje i granice dobrego smaku. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, czemu daję upust w recenzjach. Gotów do zmierzenia się z każdym tytułem, niezależnie od gatunku, wieku czy klasy. Najbliżej giereczkowego serca trzymam jednak gry niezależne, spośród których staram się wyławiać ukryte perełki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top