Gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty. Starcie z bossem.

gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty

W internecie pojawiło się nagranie prezentujące gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty. Przedstawia ono starcie z jednym z wcześniejszych bossów, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w grze. Ten film to świetna okazja, by sprawdzić, jak wygląda rozgrywka w nadchodzącym tytule. Jego premiera zaplanowana jest na 3 marca 2023 roku.

W nagraniu widzimy Aoye, fikcyjne stworzenie wywodzące się ze starożytnego chińskiego tekstu Shan Hai Jing. To przypominający nieco byka potwór, który atakuje swoimi włosami i obleśnymi mackami. Zresztą, sami zobaczcie:

Gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty

Od razu widać, że starcia z bossami będą intensywne i niebezpieczne. Przeciwnik nie daje odpocząć i ciągle naciera na protagonistę gry. Trzeba będzie mocno się wysilić, aby wyjść ze starcia z tarczą, a nie na tarczy. Także sam model walki prezentuje się ciekawie i widać, że wraz z doborem różnych broni daje spore pole do popisu graczom.

Według krótkiego wprowadzenia na początku to pierwszy z kilku zaplanowanych ekskluzywnych filmików, w których prezentowane będą aspekty gry na przestrzeni stycznia. Nie mogę doczekać się kolejnej prezentacji, bo gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty prezentuje się świetnie. Sama gra wspina się kilka oczek wyżej na liście oczekiwanych przeze mnie tytułów.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top