Gdzieś pod powierzchnią – antologia komiksów łącząca przyjemne z pożytecznym

Gdzieś pod powierzchnią

Czy są przed ekranem fani komiksów? A może fani fantastyki? Bo wiecie, jest szansa zrobić coś pożytecznego przy okazji rozrywki! Właśnie ukazała się darmowa antologia komiksowa Gdzieś pod powierzchnią z projektu Zapomniane Sny. Zbiór ten ma formę tylko i wyłącznie cyfrową.

Dobry uczynek zawsze w cenie

Calość jest darmowa, tak, ale działa na zasadach charityware. Pobranie ebooka jest całkowicie, 100% darmowe. Natomiast pobierający zostaną poproszeni o przejście na stronę Fundacji Kobiety Wędrowne i wpłacenie dobrowolnej kwoty. Organizacja ta pomaga kobietom-uchodźczyniom w adaptacji i zdobywaniu umiejętności niezbędnych do usamodzielnienia się w nowym środowisku.

W antologii znajdziecie 6 krótkich komiksów i kilka dodatkowych grafik krążących wokół tematu fantastyki. Warto zaznaczyć, że wydano je także w wersji dla niewidomych. Obok tradycyjnej, graficznej wersji, dostępna jest także audiodeskrypcja. Wydanie PDF zawiera oba warianty (obrazkowy + tekst), wydanie ePub tylko audiodeskrypcję.

Gdzieś pod powierzchnią – co znajdziemy w środku?

Zbiór Gdzieś pod powierzchnią składa się z następujących tytułów:

  • Dreams – Małgorzata (Goria) Lewandowska
  • Ukorzenianie – rina
  • Łeb – Arnold Woliński
  • Gwiezdne wrota – Grzegorz Wawrzyńczak
  • Unaocznieni – Emilian Wojnowski, Borys Pecikozić, Ewa Korycińska
  • Szajby, fioły i bziki z upadkiem cywilizacji w tle – Marcin Bartosz Łukasiewicz, Jan Krusiński

Za audiodeskrypcję odpowiada Marcin Opolski, zaś za konsultację audiodeskrypcji Magdalena Rutkowska.

Projekt Zapomniane Sny wydał już trzy zbiory opowiadań, a każda edycja zachęca do wspierania jakiegoś NGO (Organizacji Pozarządowej). Nie jest on związany z wymienioną wyżej fundacją, ale zespół bardzo im kibicuje i zachęca do zapoznania sie z ich działalnością i wsparcia.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top