Cyberpunk 2077 dostanie fabularny dodatek

cyberpunk 2077 logo

Studio CD PROJEKT RED w trakcie specjalnego wydania Night City Wire ujawniło pierwszy dodatek do gry Cyberpunk 2077. Przedstawiono również szereg informacje dotyczących anime Cyberpunk: Edgerunners.

Dodatek zatytułowany Widmo wolności przeniesie nas do zupełnie nowego rejonu Night City. Mamy spotkać masę całkiem nowych postaci. Keanu Reeves poinformował, że powróci do roli Johnnego Silverhanda. Cieszę się że CD PROJEKT RED nie porzucił planów wydania dużych dodatków. Mam nadzieje, że będą one prezentować poziom dodatków do Wiedźmina. Rozszerzenie ma ukazać się w 2023 roku i co bardzo ważne nie pojawi się na konsolach starej generacji czyli Playstation 4 oraz Xbox One.

Pokazano również jak świat Cyberpunka 2077 i anime od Studio Trigger zostały połączone. W najnowszym patchu mamy otrzymać unikalne przedmioty inspirowane serialem, system transmogryfikacji, cross-progresję, czy mini grę Bieg przez płotki (dostępną również na urządzeniach mobilnych iOS i Android), nowy sprzęt, broń no i zlecenia. Jedną z najważniejszych informacji jest wprowadzenie trybu wydajności na konsoli Xbox Series S, którą możecie zobaczyć poniżej. Widać że CD PROJEKT RED cały czas rozbudowuje swoją produkcje o nowe funkcje. Osobiście cieszy mnie taka sytuacja, bo pomimo początkowych problemów uważam, że Cyberpunk 2077 to świetna produkcja z ciekawym światem.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top