GOG Cozy Autumn Sale i Tydzień czesko-słowacki

GOG Cozy Autumn Sale

GOG Cozy Autumn Sale

Wszyscy wiedzą, że jesień jest idealną porą roku dla graczy. Nic dziwnego, więc, że także i ekipa GOG zdaje sobie z tego sprawę, rozpoczynając właśnie wyprzedaż GOG Cozy Autumn Sale. Więc poszukajcie czegoś dla siebie, zaparzcie kubek aromatycznej herbaty i zabierzcie się za granie!

Jedną w pierwszych propozycji od GOG jest Dorfromantik (-30%), strategiczna gra budowlana. Z kolei Ending – Extinction is Forever (-20%) sterujesz małymi zwierzątkami jako ostatni przedstawiciele gatunku.

Tydzień czesko-słowacki

GOG organizował już wyprzedaże związane z grami pochodzącymi z Ukrainy, dopiero co zakończyła się wyprzedaż gier z polskimi korzeniami, a teraz zaczynają Tydzień czesko-słowacki! To znaczy, że chociażby ukochana przez graczy ARMA – Gold Edition (-80%) jest teraz dostępna po niższej cenie. Klimatyczny shooter umiejscowiony w latach 80-tych HROT (-22%) także może wzbudzić Wasze zainteresowanie. Dla survivalistów znajdzie się Way of the Hunter (-25%), a manadżerowie mogą spróbować sił w Project Hospital (-50%), gdzie zarządzamy szpitalem.

Wyprzedaż Cozy Autumn oraz Tydzień czesko-słowacki potrwają do 21 listopada.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top