GOG z niesamowita ofertą na Dzień Dziecka!

GOG_z_ofertą_na_dzień_dziecka

Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka, a jak wiemy, jest to idealna okazja na prezent niezależnie od cyferek w peselu. Wspólnie możemy zgodzić się, że gry są najlepszym prezentem na każdą okazję. Jeśli szukacie ciekawej oferty dla kogoś lub nawet po cichu dla siebie to GOG wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom.

Z GOGiem dwa w cenie jednego

Do 1 czerwca 2021 roku, do godziny 19:00 każdy zakup gry Biomutant w serwisie GOG zostanie przyozdobiony Polskim Shadow Warrior 2 Standard Edition. Gra zostanie automatycznie przypisana do Waszego konta bez żadnych dodatkowych opłat. Pytanie, co z osobami, które skusiły się na Biomutanta w przedsprzedaży? Te osoby również dotyczy promocja. Każdy, kto zdecydował się za zakup ostatnio promowanego RPGa o gryzoniach w serwisie GOG, powinien już móc zainstalować Shadow Warrior 2 na swoim komputerze. Dokładne informacje promocji znajdują się pod tym linkiem.

Dla przypomnienia Biomutant to czarująca wizualnie gra RPG, w której zwiedzamy świat niepamiętający ludzkiej stopy. Protagonista może wykorzystywać broń palną, ale również walkę wręcz, aby pokonywać stawiane przez świat bariery. Sama przygoda jest plastyczna i reaguje na poczynania grającego nie tylko rozgrywką, ale też lektorem komentującym poczynania bohatera.

Shadow Warrior 2 jest grą akcji z elementami rozwoju. W grze żonglujemy uzbrojeniem, przedostając się przez zastępy wrogów. Tymi są przeróżne kreatury, od których urody, aż świerzbi palec spustu. Produkcja jest intensywna, zabawna i satysfakcjonująca.

To nie wszystko co GOG ma do zaoferowania!

Do końca tygodnia na platformie trwa wyprzedaż gier Ubisoftu. Za cenę większej paczki chipsów można dorwać tam klasyki w postaci kompletnego wydania Heroes of Might and Magic 3 lub nawet spróbować przekonać się do nowszych odsłon serii. Przecenione są również wszystkie gry z serii Rayman, The Settlers, Splinter Cell czy kultowe Beyond Good & Evil!

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top