Gry do 20zł na Nintendo Switch

Promocje na Switcha

Jeżeli posiadacie konsolę Nintendo Switch i nie chcecie czyścić swojego portfela to mam dla Was rozwiązanie! Gry do 20zł, którymi naprawdę warto się zainteresować. Lista obejmuje nieco ponad 50 pozycji, z czego kilka perełek postanowiłem wyróżnić. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie i miło spędzicie z nimi czas. Warto wspomnieć, że promocja na kilka tytułów kończy się za 2-3 dni, więc warto się spieszyć!

Among Us – 10,32 zł

Opis: Graj z 4-15 graczami online lub przez sieć lokalną, próbując przygotować swój statek kosmiczny do odlotu — ale uważaj, ponieważ jeden lub więcej losowych graczy spośród członków załogi to Impostorzy, którzy chcą Was pozabijać!

Butcher – 16,00 zł

Opis: Jako cyborg zaprogramowany do wyeliminowania ostatnich ludzi, twoim jedynym celem jest… Cóż, unicestwić wszystko, co się rusza.

Gamedec – 12,00 zł

Opis: Wcielasz się w nim w detektywa, który rozwiązuje zagadki w wirtualnych światach. Korzystaj z szarych komórek, żeby zdobyć informacje od świadków oraz podejrzanych i dotrzeć do samego dna niecnych planów. Jesteś sumą swoich wyborów.

Mortal Shell: Complete Edition – 9,90 zł

Opis: Intensywna gra RPG akcji, która przetestuje Twój zdrowy rozsądek i odporność Twojego umysłu w wyniszczonym świecie. Twoi wrogowie są bezlitośni, więc Twoje przetrwanie wymagać będzie najwyższej gotowości i precyzji. Opanuj zaginionych wojowników, odkryj ukryte sanktuaria i staw czoła potężnym przeciwnikom.

Serial Cleaner – 9,00 zł

Opis: Wciągaj spodnie, chwyć swoje okulary i wskakuj do wagonu, czas iść do pracy … jako profesjonalny czyściciel dla mafii. Posprzątaj krew, usuwaj ciała i ukrywaj dowody w grze akcji/skradance 2D w stylowym klimacie lat 70-tych.

Gry do 20zł na Nintendo Switch

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top