Gry na PlayStation 5 w 2023 roku. Na co warto czekać?

PlayStation 5 - gry wychodzące w 2023 roku. Widoczne miniaturki pochodzą z Forspoken, Resident Evil 4, Final Fantasy XVI, Assassin's Creed Mirage, Street Fighter 6, Horizon Call of the Mountain oraz Spider-Man 2.

Niezależnie od tego, jaka jest Wasza główna platforma, na której czerpiecie radość z grania, nadchodzący rok zapowiada się bardzo intensywnie. Zapowiedziano całe mnóstwo tytułów, od intrygujących i innowacyjnych indyków poprzez wielkobudżetowe produkcje od największych twórców. Przeciętny gracz może się w tym wszystkim łatwo pogubić. Ba, ja korzystam z kalendarza, do którego wpisywane są nadchodzące tytuły, a czasami nie potrafię się odnaleźć w gąszczu informacji. Sony zapewne zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przygotowało listę 23 tytułów, które mają pojawić się w obecnym roku na PlayStation 5. Jesteście ciekawi, na co warto czekać?

Marvel’s Spider-Man 2

Data premiery: 2023

Horizon: Call of the Mountain

Data premiery: 22 lutego 2023

Suicide Squad: Kill the Justice League

Data premiery: 26 maja 2023

Hogwarts Legacy

Data premiery: 10 lutego 2023

Resident Evil 4

Data premiery: 24 marca 2023

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top