GTA 6 z zapowiedzią jeszcze w tym tygodniu? Jason Schreier rozbudził nadzieje fanów. POTWIERDZONE!

Grafika przedstawia trzech głównych bohaterów GTA 5 zaglądających do bagażnika samochodu

AKTUALIZACJA: Rockstar właśnie potwierdził na X/Twitterze, że faktycznie zamierzają w grudniu opublikować pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego GTA 6.

Na zapowiedź GTA 6 wyczekują gracze na całym świecie. Choć Rockstar milczy w tym temacie, nie brakuje wszelkiego rodzaju teorii spiskowych, przecieków czy plotek, które orbitują wokół tytułu od lat. Tym razem jednak wieści o potencjalnym ogłoszeniu GTA 6 przekazał uznany dziennikarz Bloomberga, Jason Schreier, co wywołało zdecydowanie większe poruszenie wśród miłośników serii.

GTA 6 zostanie zapowiedziane w tym tygodniu? Na to wskazują słowa Jasona Schreiera

Zgodnie ze słowami Jasona Schreiera, Rockstar jeszcze w tym tygodniu planuje ogłosić GTA 6 – dokładnie chodzi o środę 8 listopada 2023. W grudniu bieżącego roku gracze mają natomiast doczekać się pierwszego, oficjalnego zwiastunu. Uznany dziennikarz otrzymał informacje od osób, które znają plany studia, jednak proszą o zachowanie anonimowości.

Rockstar Games, oddział Take-Two Interactive Software Inc., według osób zaznajomionych z planami planuje ogłosić kolejną, wyczekiwaną grę Grand Theft Auto już w tym tygodniu. Firma planuje opublikować w przyszłym miesiącu zwiastun Grand Theft Auto VI , aby uczcić 25. rocznicę powstania Rockstar, powiedziały osoby, które prosiły o zachowanie anonimowości, ponieważ nie były upoważnione do wypowiadania się publicznie.

Mimo wcześniejszych przecieków i różnych doniesień w sprawie kolejnej odsłony GTA żadne z nich nie wywołały tak dużego poruszenia. Reputacja dziennikarza pozwala wierzyć graczom, że przekazane przez niego informacje rzeczywiście mogą się sprawdzić i jeszcze w tym tygodniu doczekamy się zapowiedzi kolejnej odsłony popularnej serii od Rockstar Games.

Ponadto dzisiaj Take-Two Interactive, czyli wydawca i właściciel studia odpowiedzialnego za GTA, ma zaprezentować oficjalne wyniki finansowe za ostatnie miesiące działalności. To według komentujących sprawę mogłoby to stanowić dobrą okazję, aby ogłosić grę. Jason Schreier potwierdził także, że akcja GTA 6 ma rozgrywać się w fikcyjnej, alternatywnej wersji Miami. Produkcja będzie miała dwóch głównych bohaterów: kobietę i mężczyznę.

Cóż, w obliczu takiego obrotu spraw, pozostaje nam wypatrywać oficjalnego komunikatu ze strony Rockstara. Jeżeli dziś dojdzie oficjalnie zapowiedzi GTA 6, z pewnością będzie to dla wielu graczy oraz całej branży niemałe święto!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Scroll to top