Mniej hazardu na Twitchu

Hazard Twitch - zmiany

Według informacji dostarczonych przez serwis PC Gamer, po akcji #TwitchStopGambling, w którą włączyli się niektórzy najpopularniejsi twórcy, tacy jak Pokimane, HasanAbi i Mizkif, na popularnym serwisie streamingowym będzie mniej hazardu.

Koniec hazardu na Twitchu?

18 października ma wejść w życie nowy regulamin serwisu Twitch. To właśnie ta aktualizacja znacznie ograniczy możliwość streamowania hazardu.

Od 18 października zmieniamy nasz regulamin, aby ograniczyć streamowanie stron hazardowych zawierających jednorękiego bandytę, ruletki i grę w kości. Dotyczy to witryn, które nie są licencjonowane na terenie USA oraz innych państw, zapewniających odpowiednią ochronę klientów kasyn

– czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

Duży wpływ na tę decyzję prawdpodobnie miał incydent z twórcą ItsSliker. Przyznał się on, że ponad 200,000 dolarów, które zebrał od widzów, przegrał.

Mimo wszystko nie oznacza to, że hazard będzie zakazany. Jakby nie było, jest to jedna z najpopularniejszych kategorii na Twitchu. Serwis poinformował, że nie będzie blokował gry w pokera, a także treści skupionych na zakładach sportowych i fikcyjnych sportach.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top