Homeworld: Deserts of Kharak za darmo w Epic Games Store

Deserts of Kharak za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Black Book i Dodo Peak też już odebrane? To świetnie się składa. Przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Homeworld: Deserts of Kharak za darmo w Epic Games Store. Tym samym dzięki Epicowi fani strategii mogą nadrobić całą serię przed premierę Homeworld 3.

Homeworld: Deserts of Kharak

Naziemny RTS będący prequelem klasycznej serii gier Homeworld. Zbierz flotę i poprowadź ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharak w tej wciągającej grze strategicznej na PC autorstwa studia Blackbird Interactive.

Stworzona przez Blackbird Interactive, studio założone przez weteranów Homeworld i Company of Heroes, gra Homeworld: Deserts of Kharak zabiera graczy na pustynie Kharak, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdą wydmą. Zbierz flotę i poprowadź ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharak w tej wciągającej grze strategicznej.

Na Kharak odkryto anomalię zlokalizowaną na głębokim południu pustyni. Na miejsce wyrusza ekspedycja, jednak sprawy się komplikują. Poznaj historię Rachel S’jet, oficer naukowej stojącej na czele śmiałej wyprawy do źródła tajemniczego sygnału.

Przejmij kontrolę nad flotą potężnych pojazdów naziemnych i powietrznych – od zwinnych i lekkich pojazdów bojowych po masywne i ciężkie krążowniki. Armada zbudowana, by ujarzmić pustynię!

Do kiedy można odebrać Homeworld: Deserts of Kharak?

Homeworld: Deserts of Kharak za darmo będzie można odebrać do 31 sierpnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top