Idle Champions of the Forgotten Realms i Wonder Boy: The Dragon’s Trap za darmo w Epic Games Store

za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Idle Champions of the Forgotten Realms i Wonder Boy: The Dragon’s Trap za darmo w Epic Games Store. Obecna oferta skierowana jest zarówno do fanów klasycznej rozgrywki, jak i – co jest rzeczą niesłychaną – osób, które grać nie lubią wcale!

Idle Champions of the Forgotten Realms

No, dobra, wkradło się tu drobne przekłamanie, czy też lekka nieścisłość. Idle Champions of the Forgotten faktycznie jest dostępne za darmo, ale nie jest to w żadnym razie nadzwyczajny stan rzeczy – tytuł ten bowiem darmowym jest po prostu zawsze. To, co swoim użytkownikom prezentuje Epic Games w rzeczywistości, to natomiast warty 100zł pakiet Baeloth’s Gladiators of the Black Pits, zawierający kilku czempionów, garstkę zapewniających poczucie dumy i spełnienia skrzyń, a także ze dwie skórki. Sama gra to natomiast klasyczny idle game z akcją osadzoną w uniwersum Forgotten Realms.

Idle Champions of the Forgotten Realms zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się ze znikomym zainteresowaniem ze strony krytyków, w wersji PC osiągając średnią użytkowników na poziomie 51% na Metacritic.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Im dalej zapuszczamy się w XXI wiek, tym coraz częściej zapominamy o całej masie kapitalnych produkcji, w które za młodu zagrywali się nasi rodzice, a nawet i dziadkowie. Na szczęście są jeszcze w branży dobre dusze, które dbają o to, by choć garstki tych klasyków mogło doświadczyć nowe pokolenie graczy. Wonder Boy: The Dragon’s Trap, czyli remake Wonder Boy III: The Dragon’s Trap z 1989 roku, stanowi tego idealny przykład, pozwalając na bezbolesną zabawę z jednym z najmocniejszych tytułów w ówczesnej ofercie Segi.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic.

Idle Champions of the Forgotten Realms i Wonder Boy: The Dragon’s Trap za darmo będzie można odebrać do 21 lipca do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje – Shop Titans i Tannenberg.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top