ITORAH. Nietuzinkowa metroidvania

Itorah - logo

ITORAH jest inspirowane kulturą mezoamerykańską, czyli czasami przed przybycia Kolumba do nowego świata. Produkcję ma wyróżniać ręcznie rysowana grafika i żywa paleta barw.

Gra opowiada historię tytułowej bohaterki i jej szlachetnej misji uratowania swej krainy przed śmiertelną i tajemniczą plagą. Przygoda, jakiej uświadczy Itorah w Nahucan przepełniona jest starciami z wymagającymi bossami i miodnym systemem walki. Twórcy chwalą się, że produkcja zostanie pozbawiona backtracingu, charakterystycznego dla metroidvanii.

Zainteresowani mogą sprawdzić demo gry obecne na Festiwalu Steam Next. ITORAH zadebiutuje na PC pod koniec 2021 roku na Steam.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top