JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R – zakręcony zwiastun zakręconej gry

JoJo Bizarre Adventure Title

O anime JoJo Bizzare Adventure dowiedziałem się od mojego syna. Kazał mi obejrzeć pierwszych kilka odcinków i dać mu znać co o nich myślę. Od razu zaznaczył, żebym pod żadnym pozorem nie oglądał wcześniej żadnych zwiastunów. Niewiele myśląc, w ciemno zabrałem się za oglądanie. Być może to właśnie brak jakichkolwiek oczekiwań spowodował, że świat wymyślony przez Hirohiko Araki tak bardzo przypadł mi do gustu. Z każdym kolejnym epizodem wkręcałem się w przygody Jonathana Joestara coraz bardziej. To, co dzieje się w tej serii to czysty absurd i zapewne jest to jeden z głównych powód popularności całego cyklu. Oczywiście twórcy gier, zdając sobie sprawę, jak dobrą opinią cieszy się Jojo, postanowili dać nam szansę zagrać naszymi ulubionymi postaciami. Jednym z takich tytułów była wydana w 2013 bijatyka na PlayStation 3, która wkrótce doczeka się remastera pod tytułem JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R.

JoJo Bizarre Adventure Jotaro

Nowy zwiastun JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R

Już 2 września 2022 będziemy mogli uczestniczyć w pojedynkach pomiędzy bohaterami wszystkich sezonów serii. Deweloper CyberConnect2 oraz wydawca Bandai Namco przygotowali trailer przedstawiający kilka podstawowych mechanik oraz tryby rozgrywki. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki zwiastun został zmontowany, dlatego zachęcamy do szybkiego seansu.

Dla każdego coś miłego

W JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R będziemy mieli dostęp do następujących trybów: All Star Battle Mode, Arcade Mode, Online Mode, Versus Mode, Practice Mode oraz Gallery Mode. Główny tryb, All Star Battle Mode, zawiera nie tylko starcia między postaciami z oryginalnej gry, ale także zupełnie nowe, unikalne dla nadchodzącej odsłony. Całość pozwala rozegrać ponad 100 bitew z różnymi ustawieniami i warunkami zwycięstwa. Tryb ten oferuje również specjalne skórki kosmetyczne dla postaci i piękne ilustracje, które można oglądać w trybie galerii. Versus Mode pozwoli na pojedynki 1 na 1 oraz 3 na 3. Arcade Mode pozwoli na wzięcie udziału w 8 walkach po kolei lub spróbowanie swoich sił w opcji endless.

JoJo Bizarre Adventure DF

Katalog postaci oraz dodatki

Do wyboru dostaniemy 50 wyjątkowych postaci. Wojownicy umiejący używać specjalnej mocy zwanej Hamon staną do walki z przeciwnikami sprawującymi kontrolę nad Standami. Część bohaterów walczyć będzie na grzbiecie rumaka. Przed każdą walką wybierzemy sobie postać asystującą, która może nam pomóc w trudnej sytuacji. Jeżeli użyjemy obrony w odpowiednim momencie, odpalimy Stylową Straż dającą nam przewagę nad przeciwnikiem. Easy Beat pozwoli każdemu wyprowadzić dewastujące grady ciosów za pomocą jednego przycisku.

JoJo Bizarre Adventure Rooster

JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R za rogiem

Jak już wspomniałem, w nową odsłonę bijatyki od CyberConnect2 zagramy 2 września na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Posiadacze PCtów będą mogli zanurzyć się w świat Standów jeden dzień wcześniej. Bandai Namco zachęca natomiast do składania pre-orderów już teraz. Gdybym tylko dysponował większą ilością gotówki, bez wątpienia nabyłbym wersję kolekcjonerską zawierająca bardzo ładną figurkę Jolyne Cujoh. Niestety będę musiał zadowolić się zwykłym wydaniem. Nadal jednak planuję tytuł zakupić, bo zarówno ja, jak i mój starszy syn jesteśmy wielkimi fanami Jojo.

JoJo Bizarre Adventure Collectors Edition

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top