Doom 64 i pakiet zawartości “Bumbokser” do Rumbleverse za darmo w Epic Games Store

Rumbleverse za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Doom 64 ipakiet zawartości “Bumbokser” do Rumbleverse za darmo w Epic Games Store. Sir, spichlerz jest pusty.

Doom 64

Na długie lata Doom 64 przepadł w mrokach dziejów, zaszywając się gdzieś w bibliotece gier Nintendo 64. Niemal ćwierć wieku po jego pierwotnej premierze tytuł ten ponownie pojawił się na językach, zyskując drugie życie na konsolach ósmej generacji. Bardzo dobrze, bo żal byłoby, by tak solidna produkcja, będąca osobnym tworem, a nie jedynie portem, została niesłusznie zapomniana.

Doom 64 zadebiutował pierwotnie w 1997 roku, a jego reedycja z 2020 roku spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 76% na OpenCritic.

Pakiet zawartości “Bumbokser” do Rumbleverse

Rumbleverse określane jest przez twórców jako przedstawiciel gatunku Brawley Royale, co oznacza mniej więcej tyle, że jest to Fortnite, w którym zamiast strzelać, pierzemy się po mordach. Gra dostępna jest całkowicie za darmo, choć – tu czeka Was małe zaskoczenie – oferuje możliwość zakupu kosmetycznych mikrotransakcji. Płatny pakiet zawartości “Bumbokser” zawiera z kolei pięcioczęściowy strój boksera, nowe tło i ramkę karty gracza, a także 120 minut wzmocnienia “Sława”.

Rumbleverse zadebiutowało w 2022 roku i spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 80% na OpenCritic.

Doom 64 i pakiet zawartości „Bumbokser” do Rumbleverse za darmo będzie można odebrać do 25 sierpnia do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Ring of Pani.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top