Lato Bez Spiny w Fortnite – Epic rozkręca plażową imprezę

Lato bez Spiny Banner

Minął miesiąc, odkąd ostatni raz napisałem kilka słów o Fortnite. Wspomniane wtedy eventy dobiegły końca. Niestety z powodów ode mnie niezależnych nie udało mi się uzbierać wszystkiego, co chciałem. Te same powody odpowiadają za brak moich tekstów związanych ze zmianami, które co tydzień się pojawiają. Epic nie próżnuje i co chwila na wyspie wyskakują nowe niespodzianki. Drzewo Rzeczywistości pochłania coraz więcej punktów, które zmieniają się co zagrywkę. Plaża niedaleko Schronienia już na początku sezonu wyglądała jak imprezownia. Teraz zmieniła się nie do poznania, a nadmuchane nieopodal sceny unoszące się na wodzie to prawdziwe cuda. No i te fajerwerki, gdy tylko zapada zmrok. Lato Bez Spiny w Fortnite rozkręca się na maksa.

Zakład Ubezpieczeń Bez Spiny zatrudni pracowników

Niby lato to czas laby i imprezowania ale zakład Ubezpieczeń Bez Spiny, którego siedziba znajdowała się kiedyś w Wykrzywionych Wieżach, szuka chętnych do pracy. Pracodawca przygotował wiele wyzwań, które będą pojawiać się pomiędzy 24 lipca i 3 sierpnia. Oczywiście ciężka praca wiąże się z odpowiednim wynagrodzeniem. Nie będą to niestety V-Dolce tylko przedmioty kosmetyczne w postaci skórek do plecaka Mrożone Śniegolody, lotni Spięty Parasol oraz trochę punktów doświadczenia. Nieukończone zadania znikną z listy 9 sierpnia po godzinie 15:00.

Lato bez Spiny Mrozone Sniegolody

Odbudowa Wykrzywionych Wież

Zakład Ubezpieczeń Bez Spiny postanowił również odbudować lokację zniszczoną bitwą pomiędzy Siódemką i Urojonym Reżimem. Co prawda to my dokładamy sztabki do tego przedsięwzięcia, ale to on zajmuje się całą otoczką. W okresie od 21 lipca do 9 sierpnia każdy może zagłosować na budowlę, która już niedługo pojawi się w Wykrzywionych Wieżach. Jak zawsze miłym dodatkiem są zadania połączone z wydarzeniem:

  • przekazywanie sztabek w ramach głosowania na projekt,
  • przetrwanie faz burzy podczas trwania Przebudowania Podium,
  • likwidacja przeciwników w czasie eventu.

Ukończenie etapów powyższych misji zaowocuje uzyskaniem kilku nagród kosmetycznych:

  • smugę Lotorost za 3 etapy,
  • kilof Szpic na Szczęście za 7 etapów,
  • plecak Uro-Borys za 12 etapów.

Lato bez Spiny Glosowanie

Lato Bez Spiny i moda

Nie od dziś wiadomo, że “plażing” wymaga odpowiedniego stroju. Klapki, krótkie spodenki lub strój kąpielowy oraz ochrona przed słońcem to wręcz niezbędne akcesoria. Dlatego nie rozumiem, dlaczego wszystkie nowe stroje, które swój debiut będą miały w tym okresie, w ogóle do mojej wizji nie pasują. Nie zmienia to faktu, że wyglądają fajnie i być może zakupię chociaż jeden z nich. Do zmagań na wyspie dołączy Zabójczyni Charlotte, Zamaskowana Kor, Rwący Raz oraz mistrzyni pływania Mieszanka. Planowana jest też skórka niespodzianka, która pojawi się wraz z pakietem Wojownicy Promenady 21 lipca po resecie sklepu.

Lato bez Spiny Skins

Moje Lato Bez Spiny

No więc co ja takiego zrobiłem przez ten miesiąc. Oczywiście przed samym graniem nic mnie nie powstrzymywało, bo jakiś odpoczynek raz na jakiś czas mi się należy. Poza tym 30 do 40 minut dziennie to naprawdę nie jest dużo, a spokojnie wystarczyło na zrobienie dziennych wyzwań. Dzięki temu mój Karnet Bojowy osiągnął już setny poziom i mogę zabierać się za odblokowywanie dodatkowych nagród. O ile na złotych strojach za bardzo mi nie zależy, to te srebrne wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Na zakończenie chciałbym Wam życzyć spokojnych wakacji i trochę chłodniejszej pogody. Do zobaczenia na wyspie.

Lato bez Spiny Vader luzik

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top