Doki Doki Literature Club Plus i Lost Castle za darmo w Epic Games Store

Doki Doki Literature Club Plus i Lost Castle za darmo w Epic Games Store

Darmowych gier nigdy za wiele. Prawda? Świetnie się składa, ponieważ przez najbliższe siedem dni Epic Games rozdaje Doki Doki Literature Club Plus! i Lost Castle za darmo w swoim sklepie. Czas na przyjemne łamigłówki!

Doki Doki Literature Club Plus

Witaj w przerażającym świecie poezji i romansów! Pisz wiersze dla swojej sympatii i naprawiaj wszelkie popełnione po drodze błędy, aby zagwarantować sobie perfekcyjne zakończenie. Teraz masz szansę odkryć, dlaczego DDLC jest jednym z najbardziej lubianych horrorów psychologicznych ostatniej dekady!

Wcielasz się w głównego bohatera, który niechętnie dołącza do klubu literackiego w poszukiwaniu drugiej połówki. Z każdym napisanym wierszem i dokonanym wyborem nie tylko coraz bardziej oczarowujesz swoją sympatię, ale również zaczynasz odkrywać okropności szkolnych romansów. Czy zdołasz złamać kod tego symulatora randkowania i zapewnić sobie perfekcyjne zakończenie? Teraz oryginalna, wstrząsająca gra DDLC oferuje mnóstwo nowych funkcji oraz zawartości wyłącznie w Doki Doki Literature Club Plus!

Lost Castle

Lost Castle to urocza, ale wyjątkowo trudna gra akcji RPG z elementami roguelike i losowo generowanymi lochami. Pełna ręcznie rysowanych, humorystycznych postaci i środowisk, które łączą retro akcję z nowoczesnymi zwrotami akcji.

W swoich złotych czasach, Zamek Harwood był sercem szczęśliwej krainy rządzonej przez mądrych i cnotliwych szlachciców. Ale te dni dawno minęły. Nieszczęście spadło na te ziemie, a złe magie skorumpowały zamek i wszystko, co go otacza. Demony ogłosiły to zgniłe miejsce swoim domenom, a nawet potęga imperium jest powstrzymywana przez ich mroczną armię… i powoli, korupcja się rozprzestrzenia. Zamek Harwood jest stracony.

Jednak w sercu tego koszmaru, coś jasnego migocze i wypełnia serca potężnych odwagą potrzebną do wtargnięcia do zamku. Lost Castle jest pełen skarbów pokonanego Hrabiego i to obietnica bogactwa wzywa cię. A może przy okazji możesz również zrobić coś dobrego.

Do kiedy będzie można odebrać Doki Doki Literature Club Plus i Lost Castle za darmo?

Doki Doki Literature Club Plus i Lost Castle za darmo będzie można odebrać do 15 lutego (17:00 naszego czasu). Wtedy zostanie także udostępniona kolejna produkcja, Dakar Desert Rally.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top