Made in DACH – kolejna wyprzedaż GOG

Made in DACH

Gdy wydawane w Niemczech, Austrii i Szwajcarii nie są tak popularne, jak być powinny. Ekipa GOG zdała sobie z tego sprawę i przygotowała kolejną ofertę. Tym razem ponad 500 tytułów otrzymało zniżki nawet do -90% w wyprzedaży Made in DACH!

Na początek warto zwrócić uwagę na pewną premierę – Roadwarden. To tekstowa gra RPG, w której wcielamy się w tytułowego strażnika dróg, który ochrania wędrowcow, przeciera szlaki i walczy z potworami. Tytuł jest już dostępny z 10% zniżką.

Wysoka jakość Made in DACH

GOG przygotował kilka zestawów i kolekcji, aby łatwiej było graczom znaleźć coś dla siebie:

  • Weltschmerz to kolekcja gier zawierających w sobie moralnie wątpliwe wybory (np. Ghost on the Shore, Black Mirror franchise, The Shattering);
  • Reisefieber to coś dla graczy szukających przygód (np. Deponia franchise, BIOMUTANT, Growbot);
  • Waldeinsamkeit to mrożące krew w żyłach survivale i rogaliki (np. Highrisers, Endzone – A World Apart, Alone in the Dark Trilogy);
  • Schmetterling to kolekcja niezwykle klimatycznych i kreskówkowych gier (e.g. Dorfromantik, Luna: The Shadow Dust, LOST EMBER);
  • Simulators (np. Railway Empire, We Are Football, Smart City Plan);
  • Deep Stories Bundle od Application Systems Heidelberg zawierający gry: Unforeseen Incidents, The Longing, Lamplight City;
  • Dorfromantik Flash Deal z 25% zniżką przez 48 godzin.

Przy okazji znajdziemy też w promocji gry od THQ Nordic. Zniżki na GOG dotyczą m.in. Darksiders III, Desperados III, ELEX II, Risen 3: Titan Lords i Titan Quest Anniversary Edition.

Już niebawem w sprzedaży

The Plague Doctor of Wippra – głównym zadaniem w tej grze jest niesienie pomocy ofiarom śmiercionośnej zarazy. To świetny tytuł dla fanów przygodówek point & click w klimacie retro.
PRIM! – przygodowa gra 2D z kreską inspirowaną filmami Tima Burtona
Stay out of the House – pozycja dla ludzi niebojących się widoku krwi. Musimy uciec z domu przed seryjnym mordercą-kanibalem.

Wyprzedać Made in DACH na GOG-u potrwa do 19 września 2022.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top