Warlander – otwarta beta wystartowała!

Warlander

Jeżeli lubicie gry wieloosobowe, nie lubicie wydawać pieniędzy, a do tego szukaliście czegoś w klimatach średniowiecznego fantasy… Świetne wieści! Przedstawiamy wam Warlander od Toylogic, którego otwarte testy beta wystartowały!

Do testów można dołączyć poprzez kartę tytułu na Steamie. W grze możemy wcielić się w wojownika, maga lub kleryka, a także stworzyć unikalne oddziały postaci!

Do tego dochodzi budowanie machin oblężniczych, korzystanie z rzadkich idoli kataklizmu lub też prostych taktyk: wojna nigdy się nie kończy!

Twórcy gry proszą biorących udział w becie o dołączenie do serwera Discord i podzielenie się opinią i uwagami w celu poprawy projektu.

Zwiastun spełnił swoje zadanie – mnie zachęcił i teraz właśnie Warlander ląduje na moim dysku. Do zobaczenia niebawem na polu walki!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top