Made in Ukraine – kolejna wyprzedaż GOG

made in Ukraine

Ukraińcy pokazali już wielokrotnie, że inwencji twórczej im nie brak. Mogliśmy to wielokrotnie zaobserwować w wiadomościach w ostatnich miesiącach, ale przesłanki ku temu były widoczne już od dawna. Wystarczy spojrzeć na gry, które stworzono w Ukrainie. Mają one niesamowite historie, których ze świecą szukać w innych produkcjach! W GOG chyba też to zauważyli, bo właśnie ruszyła promocja Made in Ukraine, na której możemy znaleźć tytuły nawet o 90% taniej!

Fani zagadek i gier detektywistycznych nie mogą sobie odpuścić The Testament of Sherlock Holmes (-80%), ani tym bardziej Sherlock Holmes Chapter One Deluxe Edition (-50%).

Kto zaś nie słyszał o S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (-70%) powinien czym prędzej zaległości nadrobić, bo to świetny tytuł. Wiem, bo właśnie go ogrywam! A jeśli lubicie postapokaliptyczne klimaty, ale już wcielaliście się w stalkera, to warto zainteresować się także ATOM RPG (-30%).

Fani RTSów też nie moga przegapić tej wyprzedaży – Cossacs 3 (-60%) zapewni Wam kupę rozrywki, a będziecie mogli przy tym sprawdzić swój geniusz strategiczny!

Zresztą, wypatrujcie uważnie, bo niebawem GOG udostępni preorder do S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl!

Promocja “Made in Ukraine” potrwa do 24 sierpnia.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top