Magical Drop VI – mamy pierwszy zwiastun!

Magical Drop VI

Legendarna japońska gra zręcznościowa z niemal trzydziestoletnią historią powraca! Już tej zimy doczekamy się premiery Magical Drop VI na Nintendo Switch! Żeby zaostrzyć apetyt, wydawnictwo Forever Entertainment oraz developer Highball Games i Storm Trident przedstawiają pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji!

Magical Drop VI w akcji

Tytuł pozwoli nam zagrać ponad 15 grywalnymi postaciami, z których każda ma swoją unikalną historię (a także utwory muzyczne). Będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami w trybach wieloosobowych zarówno lokalnych, jak i online. Czekają nas dziesiątki wyzwań, 6 trybów gry solo, a to dopiero początek!

Magical Drop VI

Więcej szczegółów poznamy bliżej premiery, ale jeżeli szukacie dodatkowych informacji, możecie śledzić stronę wydawnictwa na Facebooku lub Twitterze. I jak sam zazwyczaj w takie gry nie grałem, tak przyznam, że zwiastun narobił mi ochoty na ten tytuł.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top