Midnight Suns Prequel Shorts – drugi odcinek z serii już dostępny!

Midnight Suns Prequel Shorts

Marvel’s Midnight Suns, zapowiedziane w zeszłym roku podczas Gamescon 2021, swoją premierę będzie miało 2 grudnia 2022 roku. Z myślą o niemogących się doczekać fanach powstaje mini-seria Marvel’s Midnight Suns Prequel Shorts, pięcio odcinkowy mini-serial, który przedstawia tło wyjaśniające jak Lilith została Marką Demonów. Dodatkowo wyjaśnia on jak bohaterowie pokroju Blade’a, Magik, Ghost Ridera i Nico Minoru założyli podstawy ugrupowania Midnight Suns.

Właśnie światło słoneczne ujrzał drugi już odcinek pod tytułem “A New Sun Must Rise”. W nim dowiemy się, jak przebiegła rekrutacja Magik, potężnej mutantki, która potrafi otwierać portale prowadzące do Limbo.

2K oraz Marvel Entertainment współpracują ze studiami Sun Creature Studio oraz DIGIC Pictures w celu animacji serialu. Ponadto z francuskim artystą Simonem Delartem stworzyli unikalny plakat:

Plakat do gry Midnight Suns Prequel Shorts

Marvel’s Midnight Suns Prequel Shorts: gdzie obejrzeć?

Zapraszamy do obejrzenia odcinka “A New Sun Must Rise”.

Już teraz możecie złożyć zamówienie przedpremierowe pod tym adresem. Marvel’s Midnight Suns dostępne będzie na platformach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz PC.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top