Masywne Gwiezdne Wojny – Massive Entertainment coś szykuje

Logo Massive Entertainment na tle ujęć z ich poprzednich gier

ę Ach, plotki i ploteczki, co byśmy robili bez nich? Na pewno nie spędzali czasu ani trochę bardziej produktywnie, tu nie mam wątpliwości. Więc rozsiądźcie się wygodnie, fani Gwiezdnych Wojen, bo mamy dla Was coś ciekawego! Pamiętacie, jak w 2021 Massive Entertainment, studio należące do Ubisoftu i odpowiedzialne między innymi za moją ulubioną serię gier The Division, podpisało umowę z Lucasfilm Games? Może w tym roku dowiemy się wreszcie czegoś konkretnego na temat ich gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Znowu chodzi o życzenia noworoczne na mediach społecznościowych. Julian Gerighty, który pracuje jako dyrektor kreatywny w Massive, napisał życzenia, w których pisał, że nadchodzący rok będzie dla nich (dla nas?) wielki. Samo w sobie to jeszcze niczego nie sugeruje, ale dodał hasztag #MassiveStarWars. Czyżby to było mrugnięcie okiem do graczy i wskazówka, że niedługo doczekamy się oficjalnej zapowiedzi?

Szczęśliwego Nowego Roku Wam wszystkim. 2023 będzie dla nas wielkim rokiem. Dołączcie do przygody. #MassiveStarWars

Dodatkowo życzenia zostały opatrzone skromną grafiką z logiem Star Wars.

Logo gwiezdnych wojen, a także Ubisoftu, Massive Entertainment, Lucasfilm Games, na tle gwiazd na czarnym tle.

Na pewno nie możemy liczyć na to, że gra wyjdzie w najbliższym czasie. Studio Massive Entertainment pracowało także nad grą Avatar: Frontiers of Pandora, która miała pojawić się w marcu tego roku. Jej premierę jednak przesunięto na nieokreślony termin w przyszłości. Ale możemy pomarzyć, że otrzymamy oficjalną informację o produkcji, może nawet z tytułem i jakimś zwiastunem.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top