Premiera Starfield w pierwszej połowie 2023 roku?

Grafika z gry Starfield. Na tle kosmosu widać kobiecą twarz, męską głowę w helmie astronauty, mężczyznę w średnim wieku i jakiegoś robota. Todd Howard.

Jestem pewny, że nie tylko ja z ogromną niecierpliwością czekam na premierę Starfield. Nadchodzącej produkcji od Bethesda Softworks. Jakoś sobie poradziłem z przełożeniem premiery z 2022 na 2023 rok. Dotychczas nadal nie znaliśmy konkretnej daty, kiedy gra miałaby się pojawić. Niestety, nadal nikt nie podał dnia ani nawet miesiąca, w którym tytuł miałby debiutować. Nie jest jednak aż tak źle, ponieważ według oficjalnej strony supportu gry, która właśnie została uruchomiona, Starfield ma pojawić się na konsolach Xbox Series X|S oraz PC w pierwszej połowie 2023 roku.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to informacja tak wiarygodna, jak oficjalny komunikat Bethesda bądź Microsoftu. Na ten jednak przyjdzie nam jeszcze poczekać. Choć na kanale YouTube Xbox Polska w filmie “Największe HITY na konsole Xbox w 2023 roku” także pojawiła się informacja, że Starfield zadebiutuje w pierwszej połowie roku, więc wydaje mi się, że można wierzyć tej informacji.

Wygląda na to, że Bethesda jednak w tym roku wyda nie jedną, a dwie wielkie gry. Przypomnę tylko, że obok Starfield zadebiutuje także Redfall. Mam nadzieję, że 2023 okaże się wspaniałym rokiem dla Bethesdy, a więc tym bardziej dla nas, graczy. Natomiast oficjalne strony obu gier nadal nie mają zaktualizowanej daty premiery, ani podanej ceny, więc wciąż nie wiemy, jaką cenę trzeba będzie zapłacić za te tytuły.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top