Modern Warfare II bije rekordy sprzedaży

Warzone 2 Modern Warfare II

W ciekawych czasach przyszło nam żyć. Call of Duty: Modern Warfare II bije rekordy sprzedaży: w ciągu weekendu otwarcia zarobiło ponad 800 milionów dolarów. To więcej, niż zarobił w tym samym czasie Top Gun: Maverick czy Doctor Strange in the Multiverse of Madness. To także najlepsze otwarcie dla samej serii Call of Duty. MWII pobiło rekordy ustanowione w 2011 przez Modern Warfare 3 w kategorii cyfrowej sprzedaży.

Nike nie zatrzyma już Modern Warfare II

Najnowsza część okazuje się być ogromnym hitem dla Infinity Ward. Uniwersum gry już na dniach będzie rozbudowane wraz z premierą Call of Duty: Warzone 2 16 listopada 2022 roku.

Dziękuję naszemu utalentowanemu zespołowi, który stworzył coś magicznego dzięki niezwykłemu kunsztowi i technologii, jak również globalnej społeczności graczy, którzy znajdują radość i spójność dzięki Call of Duty. Ten kamień milowy należy przypisać im.

– powiedział Bobby Kotick, dyrektor generalny Activision Blizzard.

https://www.youtube.com/watch?v=d6VJ1GIg1cQ

Zaledwie trzy dni wystarczyły, by MW II pokonało rekord ustanowiony przez MW3 w piąć dni. Modern Warfare II bije rekordy także pod względem liczby unikalnych graczy i godzin spędzonych w grze, choć tutaj nie otrzymaliśmy konkretnych informacji.

Dziękuję graczom za wpisanie Modern Warfare II do księgi rekordów, a także ustanowienie najbardziej dochodowego otwarcia w rozrywce w całym roku. To dla nas zaszczyt i przywilej, że możemy zapewnić historyczny weekend premierowy najlepszym fanom na świecie. Choć ten debiut był niesamowity, Call of Duty ma w zanadrzu znacznie więcej. Na horyzoncie czeka Was jeszcze niespotykany poziom wsparcia dla uniwersum Modern Warfare, a premiera Warzone 2.0 jest tuż za rogiem. To niesamowity czas dla serii

– powiedziała Johanna Faries, dyrektor generalna Call of Duty.

Omawiane Call of Duty jest dostępne na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 Xbox One, Xbox Series X|S, a także na PC za pośrednictwem Battle.net i Steam.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top