Filament i Rising Storm 2: Vietnam za darmo w Epic Games Store

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Filament i Rising Storm 2: Vietnam za darmo w Epic Games Store. W obu przypadkach odbędziecie swego rodzaju podróż do jądra ciemności…

Filament

Klasyka gatunku – jedna z korporacyjnych stacji badawczych utknęła gdzieś w kosmosie, a jej załoga najwyraźniej zaginęła. Na szczęście w przypadku Filament w trakcie naszego śledztwa na pokładzie będziemy walczyć nie z krwiożerczymi obcymi, a zawiłymi łamigłówkami, które rozwiązanie przybliży nas do odkrycia prawdy. Wszystko to w zaskakująco uroczej i kolorowej oprawie wizualnej.

Filament zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 80% na OpenCritic.

Rising Storm 2: Vietnam

Podczas gdy dzieci zagrywają się w Call of Duty: Modern Warfare II, prawdziwi mężczyźni (i kobiety!) toczą bój pośród wietnamskiej dżungli w Rising Storm 2: Vietnam. Tytuł ten to spin-off kultowej w pewnych kręgach Red Orchestry, stawiający na realistyczną rozgrywkę. Zabawa nie ogranicza się przy tym wyłącznie do walk piechoty, bo do dyspozycji graczy oddano również śmigłowce. Kaseta z “Ride of the Valkyries” aż sama się puszcza…

Rising Storm 2: Vietnam zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic.

Filament i Rising Storm 2: Vietnam za darmo będzie można odebrać do 10 listopada do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top